Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Zachód Słońca nad Sardynią

    zapraszam



    edit: Większe http://1drv.ms/1ZjHVun
    Ostatnio edytowane przez Zahir ; 21-12-2015 o 03:35

  2. #2

    Domyślnie

    Jedno z najokropniejszych zdjec w kategorii "zachod Slonca nad Sardynia" i jedno z najokropniejszych zdjec w kategorii "Sardynia". Dlaczego nie ma morza? Co jest zlego w zachodzie nad Bosa albo Teulada? Jesli morze i zachod wydaja sie zbyt oczywiste (muchy jedzace wiadomo co) i samemu jest sie w stanie super-motywy wymyslac to moze zachod Slonca w polaczeniu z typowymi dla Sardynii nuraghi? Wymyslil kolega, ze Sardynia to bedzie fragment zwirowej sciezki,zywoplot (zywoplot! wody- mdleje!) tabliczka z jakims zakazem, pare domow i ponure gorzysko zaslaniajae zachodzace Slonce. Za kare spedzi kolega nastepne wakacje w Krynicy Morskiej albo na polwyspie Hela.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 21-12-2015 o 10:35
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  3. #3
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Rozbawił mnie @sufenta do łez.Dawno się tak nie usmiałem czytając komentarz pod zdjęciem. Ale pełna zgoda z powyższym. Autor nie pochylił się kompletnie nad kadrem. Tylko moja propozycja kary będzie okrutniejsza Proponuję Niemcy, a konkretnie Mannheim i okolice. Mogę nawet zaprosić)))

  4. #4

    Domyślnie

    Czyli dno i dwa metry mułu
    No cóż, będę próbował dalej - dzięki

    jako pokutę obiecuję, na przyszłość, nie sięgać aż tak głęboko do "szuflady"

    pozdrawiam

  5. #5
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Nie, nie - nie wywiniesz się. Na pokutę do Mannheim musisz przyjechać. Traumatycznie będzie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •