Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: gorsko b&w

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Groźnie. Odruchowo przełknąłem ślinę, chyba o to chodziło?
    Świetny kadr, elegancka gra światła i cienia.

  3. #3

    Domyślnie

    To jest to co w Tatrach lubię...brawo, są emocje
    Nikon i podróże ...


  4. #4

    Domyślnie

    Szczerze, to chyba dawno nie widziałem tutaj zdjęcia, które tak pokazuje potęgę gór jak Twoje.
    Idealnie pasuje tutaj BW. Praca, która na pewno mogłaby się znaleźć na wielu ścianach maniaków górskich
    Pozdrawiam
    Janusz

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  5. #5

    Domyślnie

    świetna gra światła. dobra konwersja jest i biel i czerń, cały przekrój. Chmurki też ładnie zagrały. Także ten tego zazdroszczę.
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #6

    Domyślnie

    Za przedmówcami - świetnie oddana potęga gór, ich "ostry" klimat, może nawet złowrogość. Aż chce się wyjść w góry.
    d70s + N18-70 + N55-200

  7. #7

    Domyślnie

    Wiesiek a cóż to na Rysy Cię zawiało
    Ostatnio Twoje prace właśnie w B&W bardziej mi podchodzą ... niemniej tutaj dałbym troszkę mniej nieba a więcej dołu... góry stały by się "jeszcze większe"
    świetny fot ! schodziłeś przez Wagę?
    Teraz Lady Ku

  8. #8

    Domyślnie

    Grzech przyznam ,ze nie wiem nie siedze w temacie az tak poprostu wyjscie i zejscie od slowackiej strony ale to jakis czas temu bylo.....

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vienko Zobacz posta
    Grzech przyznam ,ze nie wiem nie siedze w temacie az tak poprostu wyjscie i zejscie od slowackiej strony ale to jakis czas temu bylo.....
    spoko wsio jasne ... inaczej się nie da jeśli wchodziłeś (po lesersku) od słowackiej to musiałeś iść przez Wagę ... schronisko a później Przełęcz
    Teraz Lady Ku

  10. #10

    Domyślnie

    niemniej tutaj dałbym troszkę mniej nieba a więcej dołu... góry stały by się "jeszcze większe"
    Też się nad tym zastanawiałem, ale doszedłem do wniosku, że taka perspektywa spojrzenia robi ( przynajmniej u mnie ) wrażenie bycia "wyżej", takie wrażenie, jakie ma się po zdobyciu szczytu, po wyjściu i spojrzeniu w dół na drogę którą się pokonało. Równocześnie, nie ujmuje ona górom ich wielkości, grozy, etc.
    d70s + N18-70 + N55-200

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •