Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: .: Aleja :.

  1. #1

    Domyślnie .: Aleja :.

    Witajcie


    B.b.b. Dawno mnie tutaj nie było. Zdjęcie wrzucam takie oto na przywitanie w Nowym 2016 Roku! Pozdrawiam Serdecznie i Życze Wszystkiego Najlepszego, mnóstwo zdrówka i powalających kadrów absolutnie Wszystkim, absolutnie Wszędzie!!!

    PS. Zimno jak cholera, a śniegu jakoś tak... jak kot napłakał.
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj!

    Lubię wierzby i nie lubię takich błysków, więc "wybieram" prawą stronę fotografii

    ...btw, czas zórz teraz a Ty takie klimaty zapodajesz?

    Wszystkiego dobrego dla Ciebie. Pozdrawiam! =]

  3. #3

    Domyślnie

    Hej Adam,

    Na zorze czekamy w przedziale 6-8.01

    W sylwka była, ale słabizna. Ledwie zielone łapałem. Zresztą mam smaka na zimę, nie wiem, czy to realne i właściwe, ale kurcze za długo już porządnego śniegu nie widziałem. Jak się wkurzę to wracam na Isl...

    Najlepszego i również Ciebie serdecznie pozdrawiam!!!

    PS. Ja "błyski" uwielbiam, przełamują kadry, "przylepiają" wzrok, czasem odciągają od tego co nieważne. Tak sądzę...
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  4. #4

    Domyślnie

    Rozumiem rozumiem
    Pomimo "przeszkadzajek" wzrok nadal biegnie w głąb drogi.


    Dopiero teraz zauważyłem, że zmieniła się Twoja lokalizacja pod avatarem.
    Pamiętam Twoje islandzkie odsłony i marzenia żeby to zobaczyć, a później to uczucie kiedy już się tego dotknęło.
    W pięknej krainie żyłeś. ...no nie wiem, czy życzyć Tobie żebyś się wkurzył? ...
    =]

  5. #5

    Domyślnie

    Hmm, sam nie wiem Adam. 5 lat w tej pięknej krainie dało mi wystarczająco wiele, i przy okazji uświadomiło mi, że moje korzenie (Mazury) też są gicior, a często dużo bardziej wciągające i wymagające. Islandia to nie Anglia - w dzień-dwa można objechać. W miesiąc można nieźle się obfocić. W pięć lat....sam rozumiesz.
    Jeśli tam wrócę to tylko turystycznie, ale najpewniej też, aby córce pokazać i opowiedzieć to i owo. Fotograficznie mam teraz iskrę do czegoś innego. Przy krajobrazie się wyciszam i relaksuję. Ale jak się wkurzę za ten śnieg to jeszcze w tym miesiącu polecę, wysiądę w Keflaviku, skoczę na SnĂŚfellsnes(bo to rzut beretem) , i wrócę nasycony hehe...
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  6. #6

    Domyślnie

    Fakt, pięć lat to sporo czasu, a i dobrze jest wracać do korzeni...
    Jeśli patrzysz i potrafisz dostrzec, to każde miejsce będzie dobre.
    Czekam zatem na Twoje "iskry"
    Pozdrawiam =]

  7. #7

    Domyślnie

    A co "Aleja" jest do bani??? Łosz ty!!! Toż to dzieło aż jednego poranka!
    Ehhh...męczy mnie brak śniegu, jak złej baletnicy....
    Na luzie, to tak trochę z lenistwa, a trochę nauczyłem się czekać i uderzać we właściwym momencie.
    Chwilowo na rozruch była aleja. Z czasem może los i kolejny poranek coś ciekawszego przyniesie. Jak się NIE zachmurzy to może chociaż te zorze znów nas odwiedzą. Polowanie w PL jest bardziej wymagające niż na ISL. Spodobało mi się. Tam wychodziłem, główkę obróciłem w prawo, lub w lewo i była!!!. Tutaj to poluje się... Godzinami!!!.
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Aleja
    By harb in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 07-06-2015, 23:27
  2. [ Krajobraz ] Aleja
    By malasana in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-10-2010, 20:50
  3. [ Krajobraz ] Aleja do...
    By malasana in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 22-01-2009, 21:35
  4. [ Architektura ] Aleja
    By urbik in forum Architektura
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-12-2008, 20:20
  5. [ Przyroda ] aleja
    By rafalg in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-08-2008, 19:41

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •