Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: moze za ciemnio

  1. #21

    Domyślnie

    To bardzo proste
    Kluczowym elementem jest "przeszkadzajka" świetlna która ustawiasz pomiedzy źródłem światła a modelem/modelką
    Najprostszy patent jaki sam w domu możesz zrobić to lampka nocna w odległości powiedzmy 1,5 metra od modela a pmiedzy modela a lampke wstawiasz statyw od aparatu wysuniety na maksymalną wysokość do którego doklejone sa dwie kartki a4 (nawet białe - choć czarne też beda dobre... kwestia efektu który chcemy uzyskać)
    Kartki przyklejone jedna nad drugą z pozostaiona szpara przez która przelatuje światło bez przeszkód - trafiając w oczy modela
    Gdyby ten opis nie był jasny to zrobię foty
    To najprostsze rozwiązanie

  2. #22

    Domyślnie

    Oooo dzięki, dobrze zapytać bo można czegoś się dowiedzieć Zupełnie nie znałem tego sposobu.
    Akurat w portrecie jestem bardzo cienki. Co najwyżej pstrykam przy świetle zastanym w trakcie tzw. "iwentów", ale to nie to samo co praktyka w studio.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    wlasnie szykuje kolekcje z modelka Anna, z warsztatow Qstry ze swietna organizacja Jacka_Z w Paszkowce, wiec kazde uwagi mile widziane, gdybym mogl liczyc na Was w selekcji - bylbym wdzieczny, chetnie wrzuce nieobrobiony set, kropelki wody tu akurat wyschly, ale mam inne wiec... do roboty - to bylo do mnie


    --------
    no signature
    Nie mogę się doczekać. Jak już pisałam, dla mnie klimat świetny i modelka też ciekawa.

  4. #24

    Domyślnie

    zgodnie z zapowiedzia krotsza seria: http://londee.info/testy/anna/
    zdjecia przed obrobka, tylko tak na szybko pare suwakow w LR, zapodac wiecej?
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  5. #25

    Domyślnie

    Mi sie podobają najbardziej (2),3,5,9. Bardzo ciekawą urodę ma modelka. Tylko ja wybieram amatorskim okiem, więc weź w nawias.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Makijaż robił jedn z najlepszych makijażystów w kraju.
    mam nadzieje ze to zart? ..
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  7. #27

    Domyślnie

    ohoho, zaczepnie
    prosze sie nie krepowac, chetnie poslucham konstruktywnej krytyki, do wyboru podaje pare argumentow:
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    ohoho, zaczepnie
    prosze sie nie krepowac, chetnie poslucham konstruktywnej krytyki, do wyboru podaje pare argumentow:
    stanowczo chochle poprosze i butelke, ale pelna.

    co zas do "zaczepnosci" - trudno mi uwierzyc w makijaz w wykonaniu "jednego z najlepszych w kraju". tak po prostu. bo dla mnie modelka wyglada jakby malowala sie sama, lewa reka i po ciemku.
    dorzucona galeria to tylko potwierdza.

    natomiast jesli chodzi o swiatlo to bardziej bym to tak widzial (pozwolilem sobie 3min popracowacna twoim foto - jak ci sie nie spodoba to napisz, wyrzuce z serwera)

    a)
    b)
    Ostatnio edytowane przez sailor ; 16-08-2016 o 11:17
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  9. #29

    Domyślnie

    Miodzio żeglarzu, nawet bez dostępu do negatywu.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Miodzio żeglarzu, nawet bez dostępu do negatywu.
    miodzio nie jest bo bez neatywu ciezko pracowac, a na obrazku 1k px jeszcze gorzej. a ze do poprawki mnostwo rzeczy to tak na szybko ze foto nie jest do konca stracone. no i ciecie kadru jak dla mnie przede wszystim - gora nic nie wnosi, a zle wyglada.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •