Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62
  1. #1

    Domyślnie Idziemy do lasu.

    Leśne kadry, wszystkie zdjęcia wykonane Nikonem D3200 z kitowym obiektywem 18-55mm.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    Gdyby ktoś chciał więcej : ZNAJDZIE TUTAJ!

  2. #2

    Domyślnie

    Super klimacik wrzuciłeś. Podoba mi się kolorystyka i układ kadrów.
    3. Już gdzieś widziałem. Świetne zdjęcie! Pozostałe równie znakomite. 6 najlepsze 6 jest zimna. Bardzo zimna.
    Fuji

  3. #3

    Domyślnie

    Jedynie nr 4 mi nie leży - za dużo zbyt ciemnego na dole, za resztę ukłon Mają klimat te zdjęcia!
    Muszę sobie gdzieś zapisać ten wątek i pokazywać innym jak będą narzekać, że potrzebują lepszy aparat lub obiektyw do robienia lepszych zdjęć!
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  4. #4

    Domyślnie

    A mówią, że kit jest do kitu. Widać bardzo to zależy od fotografa. Tutaj do kitu nie jest. Jest klimat i nastrój i temperatura. Podoba się.
    Tutaj jest... podpis

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2015
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    54

    Domyślnie

    Bardzo przyjemne. Dla mnie 1 i 6 najlepsze

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2014
    Miasto
    Zduńska Wola
    Posty
    80

    Domyślnie

    Pokazałeś, że to nie sprzęt robi foty ale fotograf. Tzn sprzęt pomaga ale to wszystko na nic gdyby nie oko i wyobraźnia.

  7. #7

    Domyślnie

    Fajny klimat na tych zdjęciach. Wszystkie mi się podobają.

  8. #8

    Domyślnie

    Wszystkie świetne, dla mnie naj 2, 3 i 5.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    A mówią, że kit jest do kitu. Widać bardzo to zależy od fotografa. Tutaj do kitu nie jest. Jest klimat i nastrój i temperatura. Podoba się.
    Akurat jedyne co można zarzucić nowemu kitowi to plastikowy bagnet i kiepskie światło. Optycznie jest bardzo dobry.

    Do autora: Gdzie to taki fajny las? 2 jak dla mne najfajniejsza

  10. #10

    Domyślnie

    Miło że się podoba

    @Assire, 1,2,3,4 - To lasy którymi prowadzi szlak na Nosal z Kuźnic, 5 - Lasy w okolicach Pęczniewa (Łódzkie), 6 - zdjęcie ze szlaku na Dolinę 5 Stawów z Palenicy Białczańskiej

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •