Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Ola

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Zdecydowanie 1. Tylko nie wiem, czy nie fajniej byłoby w kwadracie. Ciut MZ za dużo dołu. I jakoś na jedną stronę lecą wszystkie zdjęcia...
    Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    Jedynka piękna Urzekająca prostota, delikatne kolory, miękkie światło... super

  4. #4

    Domyślnie

    Za przedmówcami - jedyneczka jest urzekająca. Pięknie zaświecone

  5. #5

    Domyślnie

    Również najbardziej przemawia do mnie jedynka. Super światło. Gratuluję.

  6. #6

    Domyślnie

    Trzeba było tego pieprzyka już na wszystkich zdjęciach usunąć

  7. #7

    Domyślnie

    Śliczna modelka, ale z tym pieprzykiem to faktycznie zabrakło konsekwencji przy obróbce, pytanie tylko w którą stronę? Ja staram się nie usuwać takich rzeczy jak pieprzyki, bo przy zdjęciach kobiet to najczęściej taka "wisienka na torcie".

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo ładne kadry i modelka.
    Mam pytanie do Was. Czy mnie monitor nie wyrabia, czy też w tle, w przejściach tonalnych są paski? Do tego na policzkach modelki w cieniach są przebarwienia. Chcę tylko ustalić, czy mój monitor psuje mi odbiór zdjęcia

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gadryiel Zobacz posta
    Bardzo ładne kadry i modelka.
    Mam pytanie do Was. Czy mnie monitor nie wyrabia, czy też w tle, w przejściach tonalnych są paski? Do tego na policzkach modelki w cieniach są przebarwienia. Chcę tylko ustalić, czy mój monitor psuje mi odbiór zdjęcia
    U mnie paski też są (EIZO S2243W).
    Co do zdjęć, to dla mnie jedynka byłaby idealna, gdyby nie ucięta głowa. Zresztą na każdym jest ucięta, tylko mniej.

  10. #10

    Domyślnie

    Paski widzę, przebarwień nie widzę. Modelka ładna ale zdjęcia nie będę komentował bo nie lubię zdjęć z "czapą".

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •