Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: ...

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Mimo, że ledwo go widać, raz go prawie obcięło, to zrobił skubany robotę. Podoba się
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3

    Domyślnie

    przeszkadza mi cien w prawym dolnym rogu na 2., format (2:3) i to, ze zdjecia, robione z reki, roznie kadrowane sa. poza tym ladnie. congrats!
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  4. #4

    Domyślnie

    Niezłe. Mam nadzieję, że po psa ktoś przyszedł
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Mimo, że ledwo go widać, raz go prawie obcięło, to zrobił skubany robotę. Podoba się
    o właśnie i dlatego mi pasuje najbardziej 3 choć 2 też może się podobać
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #6

    Domyślnie

    Tylko trójka. Gdyby na dwójce pies był w takiej pozie, jak na zdjęciu nr 3, to było by super.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  7. #7

    Domyślnie

    Jak dla mnie to tryptyk, nie "dwójka" na nie, "trójka" na tak, w zestawie jest fajnie.

  8. #8

    Domyślnie

    Nie mogę pozbyć się natrętnej myśli, że ten pies i fotograf przyszli razem i razem wrócili do domu.

  9. #9

    Domyślnie

    fajnie - chociaż chyba idealne byłoby połączenie 2 i 3 w jedno podoba mi się BW

  10. #10

    Domyślnie

    dziękuję za wpisy

    >>SerU, to cały zamysł był, mały element "robiący" zdjęcie

    >>sufenta, domyślam się, ze to dążenie do doskonałości kadru itd ma korzenie w zdjęciach architektury, dla mnie - przekornie powiem - te wszystkie wady dodają autentyczności

    >>PiKa, ... się biedny naczekał chyba z godzinę

    >>chory, dzięki

    >> Krzysztof Orłowski, to mnie stawia w niesympatycznym świetle, nie wiem co gorsze, wytłumaczyć się, czy machnąć ręką

    no cóż - nie mam psa, mam kota, rudego
    miałem wolną godzinę (żona na zakupach), przed galerią zrobiłem zdjęcie tuż po tym, jak jakiś facet przywiązał psa, zdjęcie takie w "decydującym momencie" jakby



    poszedłem na górę, szukałem ciekawych kadrów, na pierwszym piętrze była ciekawa kawiarnia, z takim tarasem dla palaczy

    nawet pstryka mam



    podszedłem do tych szyb w głębi i ponownie zobaczyłem psa, wciąż czekał...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •