Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie [Piłka Nożna] Polska v Czechy

    Witam, pare fotek z ostatniego meczu towarzyskiego naszych Orłów z Czechami.




    Nikon

  2. #2

    Domyślnie

    Cześć, dla mnie 11 rewelacja, a mogę mieć pytanie?, jaką szklarni i jaka pucha?

  3. #3

    Domyślnie

    Cześć, robione d3s + 400mm z wyjątkiem 10 tu było 70-200 wszystko od nikona oczywiscie
    Nikon

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki super, mam pytanie jeszcze jedno, i sorki za wscipstwo, jestem amatorem. Mógłbyś mi podesłać jakieś p rży najmniej jedne podstawowe ustawienia puszki na takie fotki, posiadam d7100, na pewno będą inne ale przynajmniej trochę po próbuję, dzięki z gory

  5. #5

    Domyślnie

    Obróbka tragiczna, przeostrzone i zbyt dużo clarity. Kadry tez nie najlepsze - 10 nietrafione, 11 całkiem zbędne, 4 też niezbyt dobrze trafione + zamknięte oczy... Mecz nie był cudowny, ale można było ciut więcej zrobić.

  6. #6

    Domyślnie

    Czasy 1/800 do 1/1600, przysłona najniższa możliwa, Af w trybie af-c, Wybór pola ostrości Af - pojedynczy - to tak pokrótce.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    Obróbka tragiczna, przeostrzone i zbyt dużo clarity. Kadry tez nie najlepsze - 10 nietrafione, 11 całkiem zbędne, 4 też niezbyt dobrze trafione + zamknięte oczy... Mecz nie był cudowny, ale można było ciut więcej zrobić.
    Witam i dzieki za komentarz,

    Co do kadrów to 11 z sentymentu do tego Pana. 10 faktycznie do kosza powinna iść ale jakoś podoba mi się to ujęcie. 4 mam wiecej i jeszcze dzisiaj wstawie druga część galerii.
    Jeżeli chodzi o obróbkę to przyznam że wyostrzanie to moja pięta achillesowa, ostatnie dni spędziłem na próbach i jakoś nie mogę znaleźć złotego środka. U mnie te zdjęcia wyglądają ok ale może moja matryca przekłamuje. Może jakieś podpowiedzi linki?
    Nikon

  7. #7

    Domyślnie

    Jeden większy minus - obróbka. Nie chodzi a rzadne manipulacje. Nie jest stała. Zdjęcie no 6, bardzo fajne, nawet świetne. Ale kolorystyka zupełnie inna.
    Mimo tego i kilku drobniejszych niuansów, jako opowieść bardzo mi się podoba. Duże zróżnicowanie, każde zdjęcie ciekawe. Nawet Boruc zza siatki. Treść opowieści ważniejsza niż aspekty techniczne. Do niej nawet postać za siatką pasuje.
    Tak na marginesie, jak patrzę na pierwsze zdjęcie... Niektórzy mają większy brzuch niż ja XD
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  8. #8

    Domyślnie

    Cześć to jeszcze raz ja, popróbować em na tych twoich ustawieniach jest całkiem dobrze ale jeszcze gdybyś co nieco zdradził z innych ustawień byłbym bardzo wdzięczny, spróbuję skopiować ustawienia może wyjdzie coś przybliżone go do twoich.

    Bardzo dziekuje

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marwil5555 Zobacz posta
    Cześć to jeszcze raz ja, popróbować em na tych twoich ustawieniach jest całkiem dobrze ale jeszcze gdybyś co nieco zdradził z innych ustawień byłbym bardzo wdzięczny, spróbuję skopiować ustawienia może wyjdzie coś przybliżone go do twoich.

    Bardzo dziekuje
    zdajesz sobie sprawe ze nie ma uniwersalnych ustawien ani nawet ''zblizonych do tamtych''? wszystko zalezy od warunkow jakie u ciebie panuja i w miejscu w ktorym siedzisz a nei na 2 koncu Polski...

  10. #10

    Domyślnie

    Oczywiście, masz rację, ale jak się ma chociaż część możliwości to przynajmniej minimum się da osiągnąć, a resztę powoli mam nadzieje ogarnę ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •