Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 97
  1. #11

    Domyślnie

    No 100d i 18-135 stm spoko zestaw, ale np ja potrzebuje uwa i tele wiec od razu potrzebuje 2 obiektywow i z tanich bezlusterkowcow nie znajduje nic co spelni moje oczekiwania, a nie wydam tyle samo kasy co dalem na 6d i obiektywy na bezlusterkowca

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof_BB Zobacz posta
    Spójrz na to od strony praktycznej - zamiast brać do torby krótki obiektyw weźmiesz NX500 a do Nikona zapniesz długie tele(...)
    Strona praktyczna tego rozwiązania, wymaga wyłożenia dodatkowej kasy i to > 2k, więc odpada.

    Dziękuję jednak za tę i wszystkie odpowiedzi i liczę na więcej. Wyciągnę z tego potem jakiś wniosek, a może ktoś jeszcze stanie przed takim dylematem, to przyda mu się ta dyskusja

    Btw. czy w założonym budżecie jest w ogóle szansa na względnie szybkostrzelnego bezlusterkowca?

  3. #13

    Domyślnie

    A po co ma sobie zostawiać to, co ma i jeszcze coś dokupować, skoro już tego, co ma, nie chce mu się dźwigać? Kolega chce mieć po prostu mniejszy sprzęt o podobnych możliwościach. Sprawdzi się tu każdy bezlusterkowiec moim zdaniem. Kwestia tylko doboru szkieł.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  4. #14

    Domyślnie

    Szybkostrzelny moze i bedzie ale AF w bezlusterkowcach slabo sobie radzi z szybko poruszajacymi sie obiektami
    Ostatnio edytowane przez salas ; 01-12-2015 o 14:38

  5. #15

    Domyślnie

    Nie taki diabeł straszny jak go malują
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Sprawdzi się tu każdy bezlusterkowiec moim zdaniem. Kwestia tylko doboru szkieł.
    No i do czego dojdzie? Znowu zbierze parę szkieł, bo po pierwsze jednym raczej wszystkiego się nie obskoczy, a po drugie obudzi się tzw. zbieractwo, a ten jest mały to wezmę, ten tani to szkoda sprzedawć itp. itd.
    A jak się komuś nie chce przepinać szkieł to po co lustrzanka czy bezlusterkowiec?? To może lepiej jakiś Lx100, canon z serii g, albo dla bardziej świadomych fuji x100/s/t??
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leighadams Zobacz posta
    No i do czego dojdzie?
    Do tego:


    Będzie miał to samo w dwa razy mniejszej i lżejszej torbie, czyli dokładnie to, o co mu chodzi.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gary0707 Zobacz posta
    Żadna z tych zalet nie przekonuje mojej żony do prób robienia zdjęć samemu, przez nią (duże, ciężkie itd)
    Olej temat, gdyby chciala focic robilaby to telefonem.

    Co do zmiany D90, chyba sam wiesz czego oczekujesz od aparatu. Sa testy w internecie, filmy na youtube.

    Jesli jest ciezko a chcesz lekko, moze kup kompakta - niestety w fotografii jak w zyciu zawsze cos za cos.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Do tego:


    Będzie miał to samo w dwa razy mniejszej i lżejszej torbie, czyli dokładnie to, o co mu chodzi.
    Tak zapewne w tej torebce zmieści się odpowiednik zestawu D90 + 18-105 + 70-210 + zewn. lampa... aha i do tego wszystko za 3000zł
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  10. #20

    Domyślnie

    Ja mam dodatkowo Oly Pena 5 i niestety ale na obiektywy mnie nie stać ;-(. To znaczy mam kita i długiego zuma ale już na jasne stałki to nie dam rady. Lustro pozostało.
    Na razie D90 i D7100, S150 Macro, T116, N35, S50 1,4 S50-150, S900 i statyw całkiem dobry Fajne hobby i tyle
    http://pawelmeszynski.flog.pl/

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •