Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 97 z 97
  1. #91

    Domyślnie

    Takich porównań nigdy za wiele.
    Znam twoje opisy i fajne sa.
    Zrob t10 i m5. Oba na kitach. Af i ogolne.
    Ale bezstronnie. normalne focenie. Jak to hobbysta. Ulica, muzeum jakies. Etc

    A pozniej zrob d700 i a7 ale to pierwsze podstawowe.
    Tak samo. Na kitach tez ogolnie.
    Takiego "testu" w necie chyba nie ma. Szukałem

  2. #92

    Domyślnie

    Zawsze robiłem takie porównania gdy miałem jakiś sprzęt do testów. Jeszcze jak miałem X-E1, to nawet kręciłem filmiki porównawcze. Później już mi się nie chciało.

    https://youtu.be/1eidsGrvXSo

    Szybkość i skuteczność AF w kiepskim świetle interesuje mnie szczególnie, ze względu na wymogi nocnego streeta. Gdybym nie widział jak te aparaty się w takich warunkach zachowują, to bym się nie wypowiadał.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #93

    Domyślnie

    To tak jak i ja. Jak bym nie wiedział to bym siedział cicho...

    Street po ciemku niemal epl5 z zuiko 17/2,8 nie raz sie bawilem. I trafiał.
    To tak jak z długim czasem na np 60sek.
    Ludzie pisza ze sieczka w pliku, a ja nie widze tej sieczki nawet na powiększeniu.
    Wiadomo jednak ze nawet ff z tego jakości nie bedzie. Ale to do zabawy puszka.

  4. #94

    Domyślnie

    Jeżeli fotografia sprowadza się tylko do testów, to najlepiej kupić najgorszy sprzęt i do tego jeszcze najdroższy, aby było nad czym się pastwić i o czym pisać
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

  5. #95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gary0707 Zobacz posta
    konwerter do N i zostawię sobie Nikona 70-210 f4.
    To akurat nie ma wielkiego sensu ekonomicznego bo Nikkora w dobrym stanie sprzedasz za minimum 600zł a konwerter+ niezły manualny zoomik "pompka" (lepszy do ręcznego ostrzenia) kupisz łącznie za ~200zł. Automatyka Nikkora nie da żadnej przewagi w zabawie poprzez adapter.
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć
    D750+M50

  6. #96

    Domyślnie

    Jak juz sprzedawać, to kupic używkę Olka w tym zakresie z af.
    Jesli mozna sprzedać za 600 to wystarczy kasy...

  7. #97

    Domyślnie

    Nie mam zielone pojęcia, dlaczego od dwóch nie dostaję powiadomień o odpowiedziach w tym moim wątku. Wczoraj było jeżdżenie, macanie, focenie (o ile można wiele nafocić np. w Salonie FotoJokera itp). Dzisiaj kolejna nocka nieprzespana, a rano zakup srebrnego Olympusa OM-D EM5 + M.ZUIKO ED 12-50mm 1:3.5-6.3 EZ Czarny - taki komplet w pewnym popularnym "cyfrowym" sklepie za 2400zł.
    Odliczę VAT, wyjdzie < 2k. Z czasem może uda się wymienić szklarnię na dwie fajne stałki lub szeroką stałkę + rozsądne tele sięgające min. 200mm.
    Postaram się nim zrobić przyzwoite fotki mojemu obecnemu zestawowi, tak aby oddać jego nieskazitelny stan i pewnie D90 ze szklarnią, lampą, pokrowcami, pójdą pod młotek. W sumie to mi już smutno bo sentymentalny jestem także wobec sprzętu wszelakiego

    Dla porządku zdam tu relację z użytkowania. Wczoraj w sklepie udało się oprogramować przyciski funkcyjne tak jak chciałem. Dwa pokrętła pod prawą ręką dostępne podczas korzystania z wizjera. Rozmiar "maciupki". Ergonomicznie rzecz biorąc, bardziej leży mi w dłoni pewny chwyt D90, no ale wiadomo jakie ma to konsekwencje w ostatecznym rozmiarze i ciężarze sprzętu targanego w góry lub na łódkę

    Wszystkim rozmówcom bardzo dziękuję za udział w tej dyskusji, nawet jeśli dryfowała ona czasem w okolice Off Topa
    Wasza pomoc okazała się bezcenna, prawdopodobnie nie doszłoby ani do wyboru ani do zakupu gdyby nie Wasze odpowiedzi.
    DZIĘKUJĘ!

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •