Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    To najgorszy możliwy hosting pod wordpressa.
    Potwierdzam. Do tego drogi
    D7100; D80; T17-50; N70-300VR; N35 1.8G

  2. #22

    Domyślnie

    Cześć, również powoli dojrzewam do decyzji o jakiejś darmowej "mini" galerii - trochę dla siebie i znajomych, a trochę, żeby "wyjść z cienia". Jakiś czas temu znalazłem na forum kilka przykładów darmowych galerii, bez domeny. Wyglądało to całkiem fajnie. Od dobrych 40 min próbuję odnaleźć ten wątek i niestety nic. Pamiętam, że był w tematach ogólnych. Jeśli ktoś kojarzy to proszę o link. Chętnie posłucham również innych propozycji. Kodowania i inne hateemely są dla mnie mało przystępne, więc raczej chciałbym skorzystać z gotowych szablonów.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kwacek Zobacz posta
    Cześć, również powoli dojrzewam do decyzji o jakiejś darmowej "mini" galerii - trochę dla siebie i znajomych, a trochę, żeby "wyjść z cienia". Jakiś czas temu znalazłem na forum kilka przykładów darmowych galerii, bez domeny. Wyglądało to całkiem fajnie. Od dobrych 40 min próbuję odnaleźć ten wątek i niestety nic. Pamiętam, że był w tematach ogólnych. Jeśli ktoś kojarzy to proszę o link.
    Nie ma sensu bawić się w jakieś dziwne galerie bo do tego wystarczy serwis typu OneDrive czy Picasa (teraz to chyba Google Photo). Prezentacja zdjęć wygląda tak: Ondrive Galeria. Proste szybkie i wygodne w obsłudze. Po zainstalowanie aplikacji po prostu wrzucasz pliki do folderów na dysku i automatycznie przesyłają się w tle.

    Ewentualnie można skorzystać z portali dla fotografów takich jak Flickr, 500px itp.

    Cytat Zamieszczone przez kwacek Zobacz posta
    Chętnie posłucham również innych propozycji. Kodowania i inne hateemely są dla mnie mało przystępne, więc raczej chciałbym skorzystać z gotowych szablonów.
    Do zbudowania własnej galerii np. na Wordpressie nie trzeba żadnego kodowania, programowania czy jak tam to nazywasz. Wystarczy umiejętność obsługi przeglądarki i programu do przesyłania plików przez ftp.

    Tu masz instrukcję do Wordpressa krok po kroku.

    Jak widać sprowadza się to do wykupienia hostingu, utworzenia na nim bazy, skopiowani plików, wpisania kilku haseł i wybrania szablonu.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  4. #24

    Domyślnie

    Ja mam na 1and1.pl i całkiem ładnie biega. Ceny też da się wytrzymać. Problemy? No cóż typowe korpo jak coś wyjdzie po za procedury to się ciągnie tygodniami...
    D600 , N50/1,4 , , To16-28/2,8 , N24-70/2,8 , N28-300 , S70-200/2,8 , N70-300, S150-500 , itd...

    Ludzie marzą o Aniołach, ja miałem jednego Krabbika w ramionach...

  5. #25

    Domyślnie

    a ja od zawsze moją stronę i mojego bloga (adres w stopce) na worpresie mam na klatka.pl
    teraz konto jest tam za 20 zł za rok i domena .pl gratis
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  6. #26

    Domyślnie

    Jak ktoś zupełnie nie ma pojęcia jaki hosting, to niezłym rozwiązaniem jest hosting na chmurze i na dyskach SSD np. DigitalOcean.com - duża liczba pakietów więc lepiej kupić niższy i jak wzrosną wymagania można przeskoczyć wyżej.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •