Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Oszczędny w słowach Awatar nettmanek
    Dołączył
    01 2017
    Miasto
    Wolverhampton UK
    Posty
    51

    Domyślnie

    Ja niedawno kupiłem do D3300 Nikona AF-S 35mm F1/8G DX i jestem zadowolony. szczerze powiedziawszy to nie wiem czy tak 50tka nie bedzie za duża do robienia zdjęć w domu ale mogę się mylić za tą 35tke zapłaciłem 590zł z 2letnią gwarancją.

    Cytat Zamieszczone przez zaduma Zobacz posta
    witam!
    Ogólnie w sprawach technicznych to ja chyba zielona... Mam obiektyw Sigma APO DG 70-300mm i z aparatem nikon D 3000 działa bez zarzutów. Z aparatem D3300 działa jedynie na manualnym a na AF wogóle brak reakcji.. To normalne? :P Czy coś nie dokońca ok jest z którymś z urządzeń
    podejrzewam iż sprawa wygląda jak poniżej

    Cytat Zamieszczone przez zgera Zobacz posta
    AF Nikkor 50 mm 1.8 D nie będzie współpracował z D3300, ten obiektyw nie ma własnego silnika i jest napędzany śrubokrętem z body, czyli z D3300 nie będzie działał AF.
    Do D3300 pasują wszystkie obiektywy z oznaczeniem AF-S, jeśli to ma być 50-tka to AF-S Nikkor 50mm f/1.8 G
    Ostatnio edytowane przez nettmanek ; 22-10-2017 o 12:42
    Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie porozstawiani, że spotyka się ich na każdym kroku.

  2. #12

    Domyślnie

    Koleżanka coś namieszała. D3000 też nie ma wbudowanego napędu af. S70-300 APO to chyba są różne wersje i może być z silnikiem AF. Jeśli jest sprawny, powinien ostrzyć przez wizjer, problem może być z LV, może wymagać aktualizacji softu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •