Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Złoty poranek

  1. #1

    Domyślnie Złoty poranek

    Sobotni poranek zaowocował złotem w Wicklow Mountains
    Synoptycy zapowiadali zimno oraz przelotne opady śniegu, pomyślałem może warto spróbować?
    Uważam że warto było, choć silny wiatr skutecznie obierał przyjemność czekania na tę chwile.
    Zapraszam

    Dziękuję*za odwiedziny i pozdrawiam.
    Rafal
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  2. #2

    Domyślnie

    fantastyczne warunki i szacun za poswiecenie, bylo warto!

  3. #3

    Domyślnie

    żółty śnieg

    A tak serio-pięknie i zimno.
    Szacun
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  4. #4

    Domyślnie

    No cóż... warto było ,,spróbować,, Rafale ty dobrze wiesz, jest piękniście
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  5. #5

    Domyślnie

    Mają tam Śmieszne szlaki Jakieś płyty wyłożone czy jak ?

    A tak w ogóle, to się podoba

  6. #6

    Domyślnie

    Pięknie, pięknie. Warunki wykorzystane na maxa. Ciepłe światło, a zimno czuć. Super foto!
    Fuji

  7. #7

    Domyślnie

    No powiem tobie Rafal, ze to jedno z najlepszych twoich zdjec i jedno z lepszych z Wicklow, gratuluje warunkow i swiatla.

    Cytat Zamieszczone przez meshsmoth Zobacz posta
    Mają tam Śmieszne szlaki Jakieś płyty wyłożone czy jak ?
    Podklady kolejowe z przyczepiona siatka, chodzi sie calkiem dobrze a na dodatek nie jest slisko...oczywiscie takie szlaki sa tylko na trudnych odcinkach, podejsciach itp.
    Gdyby nie stosowali takich rozwiazan bylo by momentami dosc trudno, zwlaszcza, ze tam prawie wszedzie bagnisto torfowe klimaty a po deszczu pewnie trzeba by jakies pletwy miec.

  8. #8

    Domyślnie

    Śliczne światło. Nachalnej obróbki także nie czuć - co dla mnie na plus. Natomiast z kadrem mam już problem. Z jednej strony angażujący artystyczny pejzaż oferowany przez plan drugi i trzeci, z drugiej elementy charakterystyczne dla fotografii dokumentalnej na planie pierwszym. Trudno mi jest je pogodzić patrząc na to zdjęcie.
    Dla mnie ten pierwszy plan jest zabójczy dla idei proponowanej przez dalsze plany... Aż nie chce mi się wierzyć, że nie było miejsca, z którego można by ująć pierwszy plan bez siatek.

  9. #9

    Domyślnie

    fantastyczne warunki i szacun za poswiecenie, bylo warto!
    Dziękuję bardzo

    żółty śnieg
    Bardzie złoty szkoda że w kieszenie go nie napakowałem :P

    No cóż... warto było ,,spróbować,, Rafale ty dobrze wiesz, jest piękniście
    Teraz wiem że warto było

    Mają tam Śmieszne szlaki Jakieś płyty wyłożone czy jak ?
    Tak jak Gerg napisał, część szlaków jest wyłożona podkładami kolejowymi. To jest szlak Wicklow Way i z Dublina prowadzi daleko daleko przez góry
    Inaczej może być ciężko, jednego razu zachciało mi się zejść ze szlaku i wpadłem po same ....

    Pięknie, pięknie. Warunki wykorzystane na maxa. Ciepłe światło, a zimno czuć. Super foto!
    Dziękuję bardzo, cieszy mnie że udało mi się pokazać ciepło < zimno

    No powiem tobie Rafal, ze to jedno z najlepszych twoich zdjec i jedno z lepszych z Wicklow, gratuluje warunkow i swiatla.
    Niezmiernie miło mi słyszeć ze zdjęcie tak się podoba

    Śliczne światło. Nachalnej obróbki także nie czuć - co dla mnie na plus. Natomiast z kadrem mam już problem. Z jednej strony angażujący artystyczny pejzaż oferowany przez plan drugi i trzeci, z drugiej elementy charakterystyczne dla fotografii dokumentalnej na planie pierwszym. Trudno mi jest je pogodzić patrząc na to zdjęcie.
    Dla mnie ten pierwszy plan jest zabójczy dla idei proponowanej przez dalsze plany... Aż nie chce mi się wierzyć, że nie było miejsca, z którego można by ująć pierwszy plan bez siatek.
    Szczerze mówiąc, w tym końcowym fotografowaniu myślałem już tylko o gorącej herbacie w samochodzie a spędziłem tam 3h
    Niestety dwa metry w górę mam ogromny głaz i podest po prawej, dwa metry w dół jezioro mi znikało - tak, ku wyjaśnieniu ruchu
    Do tego ja mam bardzo obszerną galerię z Wicklow i kilka zdjęć z tego miejsca, a teraz problem aby się nie powtarzać


    Dziękuję wszystkim jeszcze raz, pozdrawiam.
    Rafal
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  10. #10

    Domyślnie

    To zdjęcie jest doskonałym przykładem na to, że trzeba próbować i próbować, a dostaje się nagrodę jaką są świetne warunki. A potem "tylko" trzeba je wykorzystać tak jak tutaj Tobie wyszło.
    To jedno z tych zdjęć, które pewnie jeszcze zyskuje w większym rozmiarze - podlinkujesz nieco większą wersję?
    Co do pierwszego planu, to mimo tego pięknego złotego śniegu muszę zgodzić się z Pyzikiem - prawdopodobnie przez te ciężkie siatki, średnio komponujące się z tym pięknym widokiem. Odrobinę inne proporcje pp/góry w tle mogłyby się sprawdzić.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •