Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Finały ATP w Londynie od zaplecza

    Witajcie!

    Turniej w stolicy Zjednoczonego Królestwa powoli wchodzi w swoją decydującą fazę. Fani tenisa z zapartym tchem śledzą przebieg wydarzeń na korcie w o2 Arena i kibicują swoim faworytom. Niestety/stety (bo to zależy od Waszych ocen) w telewizji nie zobaczycie "zaplecza" całego turnieju i tego, jak to wygląda z punktu widzenia kogoś, kto ma możliwość wszędzie wcisnąć się ze swoim aparatem. Mam to szczęście, że już 5 rok z rzędu mam taką sposobność. Oto więc moja skromna próba pokazania tego, czego w TV raczej nie zobaczycie.

    Zapraszam.

    1. Na korcie treningowym

    2. Game, set, unmatched!

    3. Nowy sponsor imprezy - Sudocrem

    4. Sukces! Mam autografy braci Bryan!

    5. A my mamy fotkę z Nadalem!

    6. Phi! Do nas przyszedł Tomas Berdych!

    7. A u nas podpisał się na swojej karykaturze Djoko.

    8. A mi na pocieszenie polali szampana.

    9. Tylko dziś! Syn fizjoterapeuty Ferrera w akcji na korcie. Niesamowity dzieciak! Mam jego autograf, tak w razie czego.

    10. Po wydarzeniach w Paryżu ochrony nie brakuje.

    11. Szwajcarzy mają komu kibicować.

    12. Ale niektórzy mają ważniejsze rzeczy do roboty.

    13. A jak się spóźniłeś, to sam sobie jesteś winny.

    Pozdrawiam,
    SerU
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  2. #2

    Domyślnie

    DOSKONAŁE!!! Zwykle nie oglądam długich reportaży Ale nie tym razem. Pociągnąłeś od początku do końca!
    Fuji

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za wizytę i komentarz basket
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  4. #4

    Domyślnie

    Fajna relacja, a tak z innej beczki, jak się nie ma akredytacji, jest się zwykłym kibicem to da się wnieść lustrzankę z długim tele na trybuny i w ogóle na stadion? Czy dopuszczają mały aparat typu małpka, kompakt, itp, ale już bardziej "pro sprzęt" to nie?
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #5

    Domyślnie

    Na samą halę nie wniesiesz lustrzanki ani bezlustra w ogóle (jest to rygorystycznie sprawdzane). Małpki owszem i z takim sprzętem przychodzi masa ludzi. Problem w tym, że pomimo znaków zabraniających używania lamp błyskowych sędziowie podczas gry bardzo często upominają publikę o wyłączenie lamp błyskowych. Lustrzanek można używać jedynie w strefie kibica, w której tak naprawdę nic ciekawego się nie dzieje i trzeba mieć naprawdę dużo szczęścia żeby ustrzelić jakąś gwiazdę.

    I jeszcze taka ciekawostka odnośnie akredytacji - zdawałoby się, że na takie zawody jest ją ciężko zdobyć. Powiem tak: wcale nie jest to takie trudne, choć trzeba mieć pod kogo się podpiąć Tutaj raczej chodzi o koszty związane z wysłaniem reporterów do Londynu, ich zakwaterowanie, transport, diety itp. i niejednokrotnie okazuje się, że taniej jest kupić zdjęcia od jakiejś agencji. Z Polski w tym roku jest tutaj Polsat, Rzeczpospolita i jakaś gazeta o tenisie - nie pamiętam tytułu. Bodaj 3 lata temu poznałem na tym turnieju polskiego Nikoniarza-freelancera z Nowego Jorku, który całą imprezę oblatywał...D7000 i 70-200VR. Da się? Da!
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  6. #6

    Domyślnie

    Ok, dzięki. Czy podobnie ma się sprawa w Polsce z turniejami np. siatki czy kosza?
    A co do akredytacji to czy można rozumieć/założyć, że jak się by tak zgłosić do jakiejś gazety (nie koniecznie takiej dużej i popularnej) to by się dostało akredytację, będąc tam "przy okazji" jako kibic i zrobić dla gazety kilka fot?
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  7. #7

    Domyślnie

    Super sprawa, ja miałem okazję fotografować tylko w Szczecinie rok temu, marzy mi się Londyn, ale niestety koszta są spore. :/

    Zazdroszczę i gratuluję reportażu, jak będziesz miał foty z kortów to pokaż, chętnie obejrzę.
    D750 & D7100 | 12-24/4 | N24-120/4 | N85/1.8 | N200-500/5.6 | LP FS 400 AW

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo fajna seria od początku do końca, widać, że zdjęcia tworzą jakąś sensowną całość
    Nikon D300s + Sigma 30/1.4 + Nikkor 85/1.8 + SB-600

  9. #9

    Domyślnie

    Repo fajne bo spójne.
    Mam jednak spore zastrzeżenia do WB i (zbyt mocnego) kontrastu.

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki za kolejne wizyty i komentarze
    Cytat Zamieszczone przez Archibald6803 Zobacz posta
    Repo fajne bo spójne.
    Mam jednak spore zastrzeżenia do WB i (zbyt mocnego) kontrastu.
    Bo to repo sportowe, a nie z wesela Poza tym światło tam jest w wielu miejscach tak wymieszane, że szkoda gadać (nigdzie nie błyskałem).

    Dorzucę jeszcze dwie fotki z wczoraj:

    14. Czasem można się natknąć na ciekawe rzeczy na korytarzu (ciemno było, jak... ISO6400 wyciągane o 2.5 EV):

    15. A tu już z właścicielem podczas konferencji prasowej:



    I taka ciekawostka: fotka cyknięta aparatem Ricoh Theta (nie ja jestem jej autorem, ale przyłożyłem się do jej powstania ):
    -KLIK-
    Ostatnio edytowane przez SerU ; 23-11-2015 o 11:44
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •