Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Oslo: Statoil

  1. #11

    Domyślnie

    Piękny secik ! Za każdym razem jak tu wchodzę podoba mi się inne zdjęcie Czyli wychodzi na to,że wszystkie mi się podobają. Ale jak bym miał stanąć po ścianą, to wybór padł by na nr.4. Ta fotka w piękny sposób prezentuje oryginalność tego budynku. To zdjęcie było by też mniej wartościowe bez pozostałych fotek. Więc szacun za całość
    Przed ostatnie foto fajne, ale jednak chyba za wiele dołu dałeś. Nie upierał bym się nad wyprowadzeniem krawężnika PD
    Ostatnie? Nie wiem. Raczej nie widzi mi się tutaj ta pokrywka.
    pozdrawiam
    Fuji

  2. #12

    Domyślnie

    Ostatnie dwa eleganckie, zwłaszcza ósemka.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Piękny secik ! Za każdym razem jak tu wchodzę podoba mi się inne zdjęcie Czyli wychodzi na to,że wszystkie mi się podobają. Ale jak bym miał stanąć po ścianą, to wybór padł by na nr.4. Ta fotka w piękny sposób prezentuje oryginalność tego budynku. To zdjęcie było by też mniej wartościowe bez pozostałych fotek. Więc szacun za całość
    Przed ostatnie foto fajne, ale jednak chyba za wiele dołu dałeś. Nie upierał bym się nad wyprowadzeniem krawężnika PD
    Ostatnie? Nie wiem. Raczej nie widzi mi się tutaj ta pokrywka.
    pozdrawiam
    Dzięki. Odnośnie 7 - krawężnik wychodzący z rogu jest dodatkowym smaczkiem, ale nie był celem samym w sobie. Pierwotnie myślałem o kwadracie, ale góra wtedy strasznie dominuje i nie wygląda to mz dobrze. Nad "usunięciem" pokrywy na ostatnim też się zastanawiałem, ale ostatecznie zostawiłem aby przełamywała powierzchnię dolnej części zdjęcia. I tak dopuściłem się pewnej manipulacji w tych okolicach, nie chciałem już przesadzać...

    Kurtz, te dwie kreski? Nie wpadłem na to ale faktycznie, to dobre spostrzeżenie.

    Dziękuję ponownie. Cieszę się że i Wam ten zestaw przypadł do gustu - jak dla mnie ten budynek jest po prostu niesamowity i chciałem to pokazać jak najlepiej.

  4. #14

    Domyślnie

    No to pozamiatałeś... Podziwiam i zazdraszczam 4>5>6 jak dla mnie
    Bardzo ciekawy, inspirujący budynek
    | FB | BLOG |

  5. #15

    Domyślnie

    Wszystkie prace i ujęcia mocne, mam faworytów, ale uważam że każde jest warte uwagi.
    A propo, nie widziałem wcześniej podobnych budowli, oświeciłeś mnie pozytywnie
    Nikon i podróże ...


  6. #16

    Domyślnie

    Byłoby nieładnie gdybym się nie zapisał w tym wątku. O tyle jestem szczęściarzem w tej sytuacji, że na niemal żywca znam okoliczności powstawania tych zdjęć. Szacun Creep!
    Seria świetna, to już wiesz od innych. Ja też musiałem! Moje typy:4,5 8 (kolejność nie ma znaczenia).
    NIKON

  7. #17

    Domyślnie

    Bardzo fajne zdjęcia, gratulacje! Obiekt jest przegenialny i jest na mojej liście top 5 do zobaczenia
    D800, T16-28/2.8, N28-70/2.8, S70-200/2.8 OS, S150-600C, S50/1.4A i inne pierdoły

    FB WWW

  8. #18

    Domyślnie

    Budynek, warunki i kadry rewelacja. Przyłączam się do osób, które zazdroszczą takiego pleneru
    aparat i dużo światła | Mój Blogasek | Portfolio

  9. #19

    Domyślnie

    Od jakiegoś czasu obserwuję Twoje poczynania i najszczerzej pod słońcem (co nei oznacza że bez zazdrości) gratuluję Ci i zdjęć i widoków. Gdyby ktoś przyznawał WIELKIE PLUSY za całokształt, dostałbyś niewątpliwie!

    W tym secie akurat mnie najbardziej urzekła perełka bez koloru - to zdjęcie ma blask jaki lubię na zdjęciach i szkoda, że to zdjęcie zostało tak słabo zauważone. Za samo to daję PLUSA, a reszta jest znakomitym dodatkiem.

    Na koniec - chciałbym mieć takie wycieczki, ja ostatnio podróżuję w promieniu strzału z procy od chałupy, niestety...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #20

    Domyślnie

    Hm, po otrzymaniu tylu miłych słów od tylu zacnych forumowiczów, i do tego Wielkiego Plusa, muszę ponownie podziękować

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •