Close

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90
  1. #81

    Domyślnie

    Gratulacje fajnie że wszystko się skończyło po Twojej myśli

    PS. Bombel, super fotki ;P
    ;]

  2. #82

    Domyślnie

    Dziękuję za uznanie - super superem, bardzo mi miło, ale moje zdjęcia kradną niestety tylko mało rozgarnięte i słabo wypłacalne panienki, żeby się nimi chwalić na deviancie (to moje, a to Kasi). A jak już ktoś wypłacalny się trafi, żeby kraść, to ruscy piraci fonograficzni, z których nie zedrę kasy nawet tyle, żeby sobie tego roku wymienić autko na resorach.

    I już tylko jako nagrodę strasznego pocieszenia mogę wziąć fakt, że moje obrazki robiły za okładki do muzyki Haendla, a nei do jakiegoś rosyjskojęzycznego disko...

    No cóż, jak widać trzeba też mieć szczęście do złodziei!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #83

    Domyślnie

    Jest jakiś sposób żeby masowo sprawdzić zdjęcia czy je ktoś kradnie? Bo wrzucanie pojedynczych fotek w grafikę google jest trochę czasochłonne...
    ;]

  4. #84

    Domyślnie

    Kiedyś widziałem program, któremu pokazywało się jakąś swoją galerię, a on po prostu brał po kolei i odwoływał się do jakichś szukarek internetowych. Wygladało fajnie, ale kosztowało sporo (abonamentowo), więc zrezygnowałem.

    Ale myślę, ze jakby się porządnie zorganizować na forum, to jakiś taki prosty skrypt odwołujący się choćby do googla i potem jakieś porównanie wyników by szło zrobić siłami tutejszych programistów...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Jest jakiś sposób żeby masowo sprawdzić zdjęcia czy je ktoś kradnie? Bo wrzucanie pojedynczych fotek w grafikę google jest trochę czasochłonne...
    Wypróbuj wtyczkę TinEye, może nie działa masowo, ale mocno ułatwia zadanie ... klikasz prawym na swoim foto opublikowanym w sieci i szukasz gdzie jeszcze zawędrowało.

    P.S. SerU gratulacje
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  6. #86

    Domyślnie

    Miałem. Fajne, ale ponieważ opiera się na swojej bazie a nie googla, to moich zdjęć nie odnalazło choćby na flickrze, że o forum nei wspomnę. Działać działa, ale ma mocno ograniczony zasięg.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #87

    Domyślnie

    Widzi widzi, sprawdziłem to które zlinkowałeś wyżej jest na 1x i chociażby 9gag ... z tego co wiem wtyczka w google też szpera
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  8. #88

    Domyślnie

    E tam, to znajdzie każdy, a na przykład flickra nei pokazał, choć tam to zdjęcie też jest. Ja sprawdziłem parę swoich i nie znalazło (choć wiem, że są), ale co tam... Jak ktoś chce porządnie przekopać sieć, to i tak nie może się ograniczyć do jednej wtyczki i czekać, że mu załatwi wszystko. Trzeba przekopywać ręcznie przez pewnie niejedną wyszukiwarkę...

    A, i jeszcze żeby nie było, że tylko psioczę - co przemawia na korzyść tego TinEye: pokazałem mu (przypadkowo) kolorowy obrazek, to znalazł 3 wersje czarnobiałe. Rzeczywiście gdzieś takie też umieściłem. Więc z jednej strony odbieram to tak, że ma jakiś mniejszy zasięg niż googiel, ale z drugiej widać, że porównuje zawartość.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #89

    Domyślnie

    No to SerU raz jeszcze gratuluję i życzę jak największej ilości tego typu złodziei

    2pompony ja ten obrazek sprawdziłem wtyczką od googla (działa tak samo jak tineye) i mi wyrzuciło to:

    https://www.google.pl/search?tbs=sbi...40LmdcSUkk2p5Q
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  10. #90

    Domyślnie

    No, czyli gugiel znalazł 'około 24 rezultaty' - ani jeden mój, tak na marginesie i nie wiem czemu 'około' - ale tyle napisał, że znalazł, a TinEye tylko 3. Za to TinEye znalazłinne niż gugiel.

    Jak widać, ani jeden nie znalazł wszystkich wystąpień tego obrazka (oba pominęły kilka moich wstawek), więc widać, że jak ktoś chce szukać głęboko, to musi się wysilić i użyć kilku narzędzi. To mi nasuwa myśl, że może znajdzie się dobra dusza i wymyśli narzędzie, które w jednym miejscu zbierze wyniki podawane w kilku wyszkiwaniach, a może i jakoś cały proces lekko przynajmniej zautomatyzuje, żeby się nie musieć bujać z każdym obrazkiem z osobna...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •