Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 90
  1. #11

    Domyślnie

    W takim razie 64389 użytkowników tego forum zazdrości Ci Twojej sytuacji
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    W takim razie 64389 użytkowników tego forum zazdrości Ci Twojej sytuacji
    Nie tak szybko! Jeszcze nie wiadomo ile zainkasuje prawnik...
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  3. #13

    Domyślnie

    Ile by nie skasował to i tak się opłaci
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    Ile by nie skasował to i tak się opłaci
    Nie wiem jak w UK, ale w PL miałem ostatnio do czynienia z pewną kancelarią, również chodziło o odszkodowanie. Umówiliśmy się na 20% wartości odszkodowania, ale jak otrzymałem projekt umowy i rozłożyłem ją na czynniki pierwsze to z opłatami dodatkowymi i VATem generalnie od wszystkiego, sumarycznie wyszło prawie 50%. Także czasem opłaca się mniej a czasem bardziej ... Trzeba uważnie czytać co się podpisuje
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skarcity Zobacz posta
    Nie tak szybko! Jeszcze nie wiadomo ile zainkasuje prawnik...
    Oczywiscie jakiś procent, czyli czym większe odszkodowanie to...
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #16

    Domyślnie

    Mały update: firma sobie nie żałuje i właśnie zaczęli używać jednego z moich zdjęć także jako banera na swoim Twitterze. Dodatkowo wyśledziłem właściciela firmy i okazało się, że na swoim prywatnym profilu FB używa mojego zdjęcia jako tego w tle. Czekam na wszystkie grudniowe wydania czasopism branżowych co by się bliżej zapoznać z reklamami w nich zawartymi

    Wzór listu od prawnika już dostałem, ale jeszcze trochę poczekam z wysyłką
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  7. #17

    Domyślnie

    Masz wielbicieli
    Szkoda, że z lubują sobie przywłaszczyć cudzą własność...
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  8. #18

    Domyślnie

    Ładni mi wielbiciele

    Miałem 3 przypadki w swojej karierze foto, że sprzedałem pojedyncze zdjęcia non-exclusive, ale z licencją do komercji (nie wliczam w to sesji komercyjnych dla restauracji, czy innych klientów). Ceny za używanie w zależności od mediów wahały się od 350 do 500 funtów za rok. Prawnik doradził mi żebym oparł się na Getty, lub o -TĘ- stronę, ale przy dwóch zdjęciach i tylu stronach, na których one są sama licencja komercyjna na te zdjęcia na rok to jakieś 5 tysięcy funtów, a on chce jeszcze odszkodowania, bo tak naprawdę zdjęcia które buchnęli nie nadają się do komercji ze względu na ich zawartość (łamanie praw autorskich firm trzecich) a jedynie jako "editorial".

    Zobaczymy, co będzie dalej.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  9. #19

    Domyślnie

    Psiakrew, niektórym to się powodzi!

    A jak mnie dziewczynka ukradła zdjęcie, to je powiesiła tylko na swoim deviancie i aż mi jej żal było, tak żebrała o komentarze. A jak znalazłem swoje zdjęcie na okładce płyty z jakimiś toccatami Haendla, to się okazało, że to byli jacyś rosyjscy piraci i zedrzeć się z nich niczego nie dało. No słowem poracha na całej linii...

    SerU - szczerze zazdroszczę i żądam dalszego ciągu ze wszystkimi szczegółami!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #20

    Domyślnie

    No ciekawie się to rozwija, czekam na dalszy ciąg i szczegóły
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •