Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
  1. #31
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Linkowałem je wyżej.
    Moc pilota 150W i podział mocy do 1/32 to próg akceptowalności, że tak to określę. Jednym to wystarczy, innym jest mało.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 17-12-2015 o 11:41
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #32

    Domyślnie

    odnośnie tych jinbei, używam czasem tej plenerówki HD-600 V, ma wbudowany ten sam odbiornik radiowy z możliwością sterowania mocą...
    wszystko spoko, tylko nadajnik ma jedynie możliwość wybory 16 kanałów, brak podziału na grupy...
    czyli chcąc wyzwoli 2 lampy muszą być na tych samych kanałach, więc obie lampy jednocześnie będą reagowały na zmianę mocy...
    rozwiązaniem jest ustawienie różnych kanałów na lampach i zmiana kanały na nadajniku i jednocześnie wpięcie niezależnych odbiorników radiowych na tym samym kanale które dadzą tylko rozkaz wypalenia za dużo zabawy jak na początek na pewno...

    ja osobiście też mogę polecić system lamp reporterskich YN-560 III i IV, ale mają jedną główną wadę już wcześniej wspomnianą, brak światła modelującego...
    niemniej jednak idzie się nauczyć błyskać i bez tego, a system jest bardzo mobilny

  3. #33

    Domyślnie

    Ok, dzięki za wszystkie porady.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •