Close

Strona 20 z 23 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 225

Wątek: rude jesiennie.

  1. #191

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Z pewnością z nastaniem wiosny coś podziałam w schronisku, efektami chętnie się podzielę w psim wątku
    A może założysz własny wątek w dziale foto? Np Zośkowe psy schroniskowe. Do Caffe i działu o psach może mniej osób zaglądać niż tu. No i do foto mają też dostęp niezarejestrowani. Do Caffe nie.
    Zawsze ciut większa szansa, że znajdzie się chętny na adopcje. Nawet jeśli większa tylko o 1‰...

    Taki luźny pomysł...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #192
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 166

    Domyślnie

    @MR tak czułem, że do futrzaka będzie ciutek blisko

    Fajnie, ze Twój bez smyczy śmiga po lesie, wtedy można poszaleć z kadrami. Spojrzałem na 500px Niestety mojego boję sie puścić luzem. Pewne nawyki schroniskowe wciąż w nim siedzą. Ale musze w domu odkurzyć aparat bo najcześciej to ceglofonem sie cos strzeli

    Pamietam jak z moim poszliśmy na pierwszy zapoznawczy spacer - totalna zlewka kierowcy nawet na mnie nie spojrzał tylko niuchał i szedł swoimi ściezkami. Za to ujał mnie jak juz musieliśmy sie rozstać jak podeszedł do kraty, tak sie cały do niej przycisnał by go jeszcze pogłaskać. No i tak psiak wybrał sobie pana Drugi raz jak byliśmy to była masowa wiosenna akcja by wszystkie psiaki poszły. Nam sie trafił niewidomy. Ale takiej pełni życia, radości i umiejetności poruszania się po lesie, góry, doliny, gałęzie to jeszcze nie widziałem. Jakiś czas później został adoptowany Gdyby były warunki, swoje 4 kąty a nie tułanie sie po czyichś to jeszcze jednego psiaka bym adoptował.

  3. #193

    Domyślnie

    @madebyzosiek no to mam na myśli. U nas jak kiedyś wyszedłem z inicjatywą, że mogę wpaść i porobić zdjęcia, zająć się psami to otrzynałem info. że muszę przejść szkolenie, które zajmuje xx godzin, zapłacić haracz itd. Niestety to mnie wystarczająco zniechęciło i ograniczam się do pomocy materialnej.
    @Dex to nie tak do końca jest, to co widać na fotkach to nie rzeczywistość. Akurat mój pies jest odwoływalny, wiem, że nie pójdzie za zwierzyną, pomimo tego zawsze chodzi w odblaskach i w zasięgu mojego wzroku. Bezpieczeństwo zawsze na 1 miejscu Większość moich fotek z lasu to ustawki

    pomysł @OjTam z wątkiem super! brakuje psich fotek na forum

  4. #194

    Domyślnie

    @OjTam pomysł fajny, ale zapewne wtedy zleciałoby się stado osób szukających technicznych niedociągnięć w zdjęciach, a mi nie o ocenę zdjęć chodzi, a o pokazanie psiej radości w tych schroniskowych warunkach No i przy takiej konkurencji, jaką robi @MR, to wstyd @Dex możesz mieć czterołapa na smyczy i czarować, tylko potrzebujesz drugiej osoby. Zdjęcia rób tak, żeby później w PSie usunąć ślady smyczy i osoby prowadzącej psa... Ja tak robiłem na wszystkich schroniskowych, bo żadnego nie miałem odwagi puścić wolno. Pomocnik - małżonka


    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    U nas jak kiedyś wyszedłem z inicjatywą, że mogę wpaść i porobić zdjęcia, zająć się psami to otrzynałem info. że muszę przejść szkolenie, które zajmuje xx godzin, zapłacić haracz itd. Niestety to mnie wystarczająco zniechęciło i ograniczam się do pomocy materialnej.
    No fakt, można się poddać... Na szczęście fundacja z którą się lubię mnie wpuszcza i pozwala na swobodę
    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 05-03-2018 o 23:12

  5. #195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    ale zapewne wtedy zleciałoby się stado osób szukających technicznych niedociągnięć w zdjęciach, a mi nie o ocenę zdjęć chodzi, a o pokazanie psiej radości w tych schroniskowych warunkach
    Ojtam. Banem pogrozisz i pójdą. No ale decyzja Twoja. Nie namawiam. Jak pisałem, luźny pomysł.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #196

    Domyślnie

    Wpadałem tutaj od czasu do czasu, ale dziś obejrzałem jeszce raz całość od początku - i powiem w końcu: jestem pod bardzo dużym, pozytywnym wrażeniem. Przyznaję WIELKIEGO PLUSA.

    Ze spraw technicznych - widzę spory postęp. O ile w pierwszych zdjęciach czasem mam wrażenie, że pies jest jakby wklejony - to znaczy edycja 'na bryle' zwierzaka jest inna, jakby intensywniejsza od reszty zdjęćia - o tyle od jakiegoś czasu już tego wrażenia nie mam, zwierzaki nie wyglądają jak wklejone. Po drugie podziwiam kadry, zwłaszcza te biegnących na wprost psów - wydaje się to takie proste, dopóki ktoś nie spróbuje jak to jest naprawdę, wtedy widać, że to po prostu trzeba umieć.

    Oglądam te zdjęcia z przyjemnością!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #197
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 166

    Domyślnie

    @MR , ale klasa te ustawki

    @madebyzosiek, będe musiał tak spróbować. Tylko żonki brak i jeszcze ps'a by trzeba mieć znowu rzeźbienie w paincie a wątek - jestem za. Tylko byś często foty wrzucał, sie zmobilizuj sie

  8. #198

    Domyślnie

    Tak mi się wydaje, że oprócz tego iż autor umie robić zdjęcia, to ma jeszcze właściwe podejście do czworonoga. Bez współpracy modeli nie byłoby przecież tych pięknych fot.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  9. #199

    Domyślnie

    @2pompony dziękuję za odwiedziny. W sumie to po Twój komentarz w wątku http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...=256656&page=2 wziąłem sobie kiedyś do serca i jak widać nauka nie poszła w las! Jeszcze raz dzięki i strasznie się ciesze, że udało mi się po części zrehabilitować Zapraszam częściej, bo chyba tak komentować jak Ty to nikt na forum nie umie.
    @Wind Mill dzięki za docenienie. Tutaj jak w portrecie, jak nie złapiesz porozumienia z modelem to nic z tego nie będzie.

  10. #200

    Domyślnie

    dzisiaj mam dla Was (najwyższa pora) wspomnienie po zimie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	AI7A8622mfor.jpg
Wyświetleń:	156
Rozmiar:	400,3 KB
ID:	6091
    62. wybicie.

Strona 20 z 23 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Rude Rudawy...
    By Mruk in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 08:59
  2. [ Przyroda ] Rude kity
    By max_m in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-10-2010, 19:31
  3. [ Przyroda ] Rude
    By mpwt in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-04-2009, 21:43
  4. [ Przyroda ] Małe rude ;)
    By TJD in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-01-2007, 00:38
  5. [ Przyroda ] Małe, rude...
    By AMILAMIJA in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-11-2006, 13:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •