Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Przeczytałem, wrzuciłem w zakładkę ulubione, nie widzę potrzeby kontynuowania tutaj na TYM forum. No ale to ja
    Panerai vel Eliot Capone

  2. #12

    Domyślnie

    Tłumaczenie jest już w pierwszym poście. Sorry nie mam czasu na dokładniejsze, sens chyba zachowany.

    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Naprawdę nie rozumiem, gdzie jest problem. PiKa wrzucił link do ciekawego artykułu (w którym jest ogromnie dużo racji i trudno się z nim nie zgodzić), kto chce i może przeczytać, przeczyta, a jak nie będzie dalszych komentarzy, to temat "zjedzie" w dół.
    Szkoda, że nie widzisz, że adres tego forum kończy się na .pl
    Może zacznijmy po niemiecku i francusku też pisać a w sumie Hiszpania też jest w europie...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #13

    Domyślnie

    Tłumaczenie trochę mało literackie ale jest. Natomiast uwagi i polecania moderacji są nader zabawne. Czy gwara góralska jest politycznie poprawna?
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  4. #14

    Domyślnie

    Tłumaczenie jak się pewnie zorientowałeś jest tylko odrobinę odkaleczony translatorem, moderator też człowiek frytki w weekend zrobić może...

    Co do gwary, też nie jest politycznie poprawna, może to będzie dla Ciebie szokiem, ale ja forach de, czy co.uk też należy pisać po niemiecku czy angielsku...
    Spróbuj tam wrzucić linka do Optycznych czy innego Onetu i zobaczysz jak się przyjmie..
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    ...Spróbuj tam wrzucić linka do Optycznych czy innego Onetu i zobaczysz jak się przyjmie..
    A, skoro na Optycznych i na Onecie, to w porządku...
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  6. #16

    Domyślnie

    Ogólnie to nie rozumiem sensu tego typu wątków. Jak ktoś chce sobie poczytać angielskojęzyczne fora czy blogi to je odwidzi. Po co to komu tutaj w dodatku bez tłumaczenia. Bo to co tu zostało zaprezentowane to tekst w stylu "Kali przykręcić czerwony kółko dla ustawienie parametr" a takie każdy może sobie sam zrobić translatorem google.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •