Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37
  1. #1

    Domyślnie Kurs liturgiczny dla fotografów Trójmiasto

    Witam

    Chcę zrobić kurs liturgiczny dla fotografów. Gdańska Kuria organizuje takowy 7-8 grudnia br. w Gdyni . Jedynie czego nie chcą podać w informacjach to cena takiego kursu. Dostałem lakoniczną odpowiedz, że wszystkiego się dowiem już na miejscu .
    W związku z tym mam pytanko : może ktoś ostatnio robił takowy kurs organizowany przez Gdańską Kurię i wie ile to kosztuje i czy uprawnienia wydają bezterminowo ?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pdawid Zobacz posta
    Jedynie czego nie chcą podać w informacjach to cena takiego kursu. Dostałem lakoniczną odpowiedz, że wszystkiego się dowiem już na miejscu .
    Zapewne jest co łaska, ale nie mniej niż...

  3. #3

    Domyślnie

    No właśnie ile to "mniej"......

  4. #4

    Domyślnie

    To zależy zapewne od diecezji. W przemyśle bożym wszystko jest bardzo płynne i elastyczne. Myślę, że najlepiej jednak przejść się tam i dowiedzieć na miejscu.

  5. #5

    Domyślnie

    Są dwa czy trzy długie wątki o kursach na forum. Tak trudno wpisać w szukajkę? Cena od friko do 200-300 zetów. Czasami wydają "upoważnienie" czasowe.
    Tutaj jest... podpis

  6. #6

    Domyślnie

    Nie ma co kombinować, trzeba wybulić i tyle. Bez tego nie zrobisz zdjęć w wielu kościołach (są księża, którzy tego nie wymagają).
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  7. #7

    Domyślnie

    Kilka lat temu - cena na pewno poniżej 100zł, z tego co pamiętam chyba 50zł. Do tego potrzebne zdjęcie jak do dowodu.

    Dokładnie ten kurs, w tej diecezji, jeden kościół w Gdynii je organizuje.

    Edit. Bez ograniczeń czasowych. Do tego otrzymujesz materiały informacyjne na temat przebiegu uroczystości kościelnych pod kątem robienia zdjęć (kiedy można, kiedy nie) wydanych w diecezji Pelplińskiej.
    Ostatnio edytowane przez FelTom ; 14-11-2015 o 23:16
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  8. #8

    Domyślnie

    W Łodzi w październiku było 115zł
    Uzależniony od B Ł Y S K A N I A

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    Kilka lat temu - cena na pewno poniżej 100zł, z tego co pamiętam chyba 50zł. Do tego potrzebne zdjęcie jak do dowodu.

    Dokładnie ten kurs, w tej diecezji, jeden kościół w Gdynii je organizuje.

    Edit. Bez ograniczeń czasowych. Do tego otrzymujesz materiały informacyjne na temat przebiegu uroczystości kościelnych pod kątem robienia zdjęć (kiedy można, kiedy nie) wydanych w diecezji Pelplińskiej.
    Dziękuje o taką informację mi chodziło !

  10. #10

    Domyślnie

    Oczywiście najważniejsze - otrzymasz dyplom potwierdzający ukończenie kursu oraz identyfikator.
    Jak ukończysz kurs napisz, czy coś się zmieniło.
    Pozdrawia
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •