Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Zasadnicza różnica miedzy 190 a 055 jest w udźwigu i stabilności. 055 ma większa średnice nóg nawet w ostatniej sekcji, a przez to jest wyższy od 190 i dużo stabilniejszy w trudnym terenie. Jasne, że ta riżnica w stabilności przy jakości obu jest trudno dostrzegalna na co dzień ale ja w góry nie wachałem sie i mam 055. Co do głowicy to do dużych zoomow polecam raczej głowice 3 kierunkowe a nawet z przekładnia zębatą dodatkowo. Znacznie większy komfort precyzji ustawienia. Kulowa sprawdza sie w sytuacjach gdzie liczy sie czas i tez poradzi sobie z zoomem.

  2. #22

    Domyślnie

    Podłączę się pod temat. Zastanawiam się nad zakupem statywu. Czy jest coś sensownego dla amatora w okolicach kwoty 300 zł.

  3. #23

    Domyślnie

    Miałem Slika 330DX zaproponować (sam używam) ale widzę że skubaniec 100 drożej niż jak kupowałem w tamtym roku...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #24

    Domyślnie

    Rzeczywiście kosztuje ok. 400 zł. Wychodzi na to, że trzeba dołożyć trochę do czegoś sensownego.

  5. #25

    Domyślnie

    Teraz ten slik sam kosztuje więcej niż ja zapłaciłem za statyw+pokrowiec+przesyłka.
    Potrafi ktoś to logicznie wytłumaczyć?
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #26

    Domyślnie

    Ceny zaskakująco czasami są windowane do góry. Tego logicznie chyba nie można wytłumaczyć. Jedyne co przychodzi mi do głowy to że wpływ na taki stan rzeczy może mieć kurs $ albo €.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •