Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1

    Domyślnie Archipelag na Morzu Norweskim - część 1.

    Witam !
    Zapraszam do obejrzenia kilku odsłon z najpiękniejszego, jak dotychczas, zakątka, w którym dane mi było fotografować .
    Od wyprawy na Lofoty minął rok, ale nadal wracam do tamtejszych widoków, które jakoś nie potrafią mi się znudzić .

    * 1 *


    ****



    * 2 *


    ****



    * 3 *


    ****



    * 4 *


    ****



    Dziękuję i pozdrawiam
    .
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  2. #2

    Domyślnie

    Nigdy nie byłem w Norwegii a na bank jest to kierunek MUSOWY gdzie chciałbym trafić. Podobnie wyspa Skye i Szkocja. Wracając do zdjęć. Oczywiście słabych punktów to nie będę w nich szukał bo pewnie i ich nie ma. Jednak z tego zestawu najbardziej trafia do mnie 2-ka za "marsjański klimat" oraz 4-czka za piękne kolory.

  3. #3

    Domyślnie

    Piękne wszystkie!! Najbardziej 3 i 1, w takiej kolejności Podoba mi się detal i nie wiem kiedy nauczę się taki wydobywać z moich zdjęć

  4. #4

    Domyślnie

    Marzenie mieć takie foty w swoim portfolio
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  5. #5

    Domyślnie

    Coś pięknego..
    To się nazywa krajobraz, pełna profeska.

  6. #6

    Domyślnie

    Jedynka mega, reszta bardzo dobre!
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  7. #7

    Domyślnie

    Foty generalnie bardzo dobre. Ciekawi mnie tylko na ile mocno musiałeś poruszać suwakami lub hdr-ować
    bo tu i ówdzie troszkę wyszło nienaturalnie, np. niebo na 4 z prawej strony.

  8. #8

    Domyślnie

    Jedynka MIAŻDŻY! Reszta też bardzo dobra. Publikujesz na 500px albo jakiejś innej stronie? Chętnie bym śledził.

  9. #9

    Domyślnie

    Jedynka dla mnie jest najlepsza ze wszystkich(reszta też na bardzo wysokim poziomie). Pierwszy fot, to taki który chciało by się mieć na ścianie
    Dla mnie REWELACJA.
    Pozdrawiam
    Janusz

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  10. #10

    Domyślnie

    Piękna miejsca, pięknie przedstawione. Trudno obojętnie przejść koło takich "smaczków" ...
    NIKON

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •