Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11

    Domyślnie

    Tak - jedynka jak dla mnie najlepsza , zaraz potem trójeczka. Pozostałe również dobre.
    Trudno oderwać się od tych zdjęć )))
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Miejsca atrakcyjne fotograficznie; kadry poprawne pod względem kompozycji, wykonane we właściwych warunkach; bardzo solidny postproces ;

    Pełen profesjonalizm, jednym zdaniem.
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 12-11-2015 o 23:55

  3. #13

    Domyślnie

    Cały secik przyjemny dla oka.. każde zdjęcie na swój sposób wygląda ciekawie nie mniej jednak 3 jak dla mnie rządzi w tym zestawieniu

  4. #14

    Domyślnie

    zdjecia super jak i miejscowka i jw takze trojka jak dla mnie najlepsza z wszystkich zaprezentowanych.... na jedynce to koło na dole za bardzo odwraca uwage bo poza tym to bomba!

    pozdrawiam
    D7100 D750 , N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr

  5. #15

    Domyślnie

    Rewelacyjne foty, świetne kolory i kadry, zazdroszczę
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #16

    Domyślnie

    Ilekroć przyjeżdżałem do Norwegii zawsze zaczynałem od płaczu, że za kilkanaście dni będę musiał wracać do domu.
    Foty czad Hubercie, światło idzie w parze z kadrami i obróbką, nic nie dominuje. Biorę wsio.
    LED ZEPPELIN

  7. #17

    Domyślnie

    Wiesz co, weź się lepiej za
    Daj spokój z tymi zdjęciami, przez takie kadry ludzie mogą popaść w głęboką depresję lub zamknąć się w sobie :P
    Narobisz sobie wrogów i na co to komu?

    Co do zdjęć, to takie Norweskie - ciężko popsuć, choć tak pokazać to sztuka!
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebastian78 Zobacz posta
    (...) Podoba mi się detal i nie wiem kiedy nauczę się taki wydobywać z moich zdjęć
    Cała zabawa polega na właściwym podejściu do fotografowanego miejsca/warunków itp., a potem odpowiedniego wywołania .
    Także głowa do góry, bo to może i czasochłonne, ale każdy może się nauczyć!

    Cytat Zamieszczone przez tomgol Zobacz posta
    (...) Ciekawi mnie tylko na ile mocno musiałeś poruszać suwakami lub hdr-ować
    bo tu i ówdzie troszkę wyszło nienaturalnie, np. niebo na 4 z prawej strony.
    Żadna to tajemnica przecie .
    Ruszanie suwakami to jedno, a wykonanie zdjęcia to drugie. Tego pierwszego zazwyczaj staram się robić jak najmniej, natomiast staram się jak najlepiej naświetlić kadr, mając detal zarówno w ciemnych, jak i jasnych partiach. Najczęściej wykonuję 2-3, różne ekspozycje, a potem wykorzystuję je, opracowując wersję ostateczną.
    Ciekawi mnie jednak określenie "nienaturalności" oraz podany przykład na 4-ce: skąd taki wniosek? Gdzie jeszcze to tak wygląda?
    Pytam zupełnie serio, bo może faktycznie gdzieś się "zagalopowałem", a chciałbym jednak uniknąć takich sytuacji .

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    (...) Publikujesz na 500px albo jakiejś innej stronie? Chętnie bym śledził.
    Fajowo !
    Zapraszam w takim razie na 500-tkę, choć przyznam, że najbardziej aktualnie jest na mojej stronie lub Fejsbuku .

    Cytat Zamieszczone przez lortek Zobacz posta
    (...) na jedynce to koło na dole za bardzo odwraca uwage (...)
    Pełna zgoda i zdecydowanie słuszna uwaga. Ale miejsce jest tak znane i obfotografowane, że zdecydowałem się je tam zostawić .
    Komponując kadr, starałem się dać trochę "oddechu" w PD, niemniej założenie początkowe było takie, aby koło zostało...

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Ilekroć przyjeżdżałem do Norwegii zawsze zaczynałem od płaczu, że za kilkanaście dni będę musiał wracać do domu. (...)
    Obawiam się, że to samo mnie czeka przy następnej wizycie. Choć przyznam Ci się, iż po tej pierwszej, człowiekowi tak mocno zapadły w pamięć tamtejsze widoki, że wydaje się, jakbym wrócił stamtąd kilka tygodni temu .

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    Wiesz co, weź się lepiej za
    Daj spokój z tymi zdjęciami, przez takie kadry ludzie mogą popaść w głęboką depresję lub zamknąć się w sobie :P
    Narobisz sobie wrogów i na co to komu? (...)
    Się śmiejesz, a ja już zacząłem odkładać na wyżej pokazany zestaw... Niech sobie leży, w razie WU .
    A jeśli o depresji mowa, to raczej wolałbym, aby takie kadry ją leczyły i raczej usprawniały stan psychiczno-fizyczny oglądającego, niż sprowadzały na skraj depresji .
    JAM SPOKOJNY ROCZNIK JEST I ŻADNYCH WROGÓW JEDNAĆ SOBIE NIE MAM ZAMIARU !

    Wszystkim z osobna piękne dzięki za wizytę i pozostawiony ślad .
    Fajnie, że każdy znalazł tutaj coś dla siebie, a przy okazji udało mu się oderwać od zgiełku dnia codziennego, przenosząc się do tej pięknej, norweskiej krainy .

    Pozdrowienia!
    Ostatnio edytowane przez Hoobie ; 14-11-2015 o 22:23
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  9. #19

    Domyślnie

    jedynka i dwojaka piekne , trojka tez dobra, na czwórce brakuje mi troche detalu na domkach w głebi , bdb odsłona czekam na nr 2.

  10. #20

    Domyślnie

    Hoobie pisząc o czwórce miałem na myśli niebo z prawej strony. Troszkę dziwnie jest przyciemnione. Może to wynika
    z winiety, filtra czy też obróbki. W realu chyba tak nie było ? Jest to pierdoła, która nie znaczy że fota jest zła.
    Tak czy inaczej set bardzo dobry. Zresztą, głupio mi się czepiać kogoś kto ma taką galerię i warsztat .
    Ostatnio edytowane przez tomgol ; 15-11-2015 o 00:10

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •