Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Praktyki studenckie

    Kilka kadrów z praktyk studenckich z drogownictwa przeprowadzonych na Wydziale Budownictwa.
    Wiem, że temat średnio ciekawy, ale bardzo interesuję się fotoreportażem i staram się łapać każdą okazję do potrenowania, a nie mam ich zbyt wiele.
    "Emotion is really the only thing about pictures I find interesting. Beyond that it is just a trick" - Christopher Anderson<br>

  2. #2

    Domyślnie

    reportaż fajny, zakończenie mocne
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #3

    Domyślnie

    Aż bym sam popraktykował Bardzo fajna historia. Ciekawie opowiedziana. Mi bardzo odpowiada ta naturalność a ostatnie foto... bomba WPP, I miejsce w kategorii " Życie codzienne" (nauczyciela)

  4. #4

    Domyślnie

    7 świetna!
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  5. #5

    Domyślnie

    krótko i konkretnie
    D750 | D750 | N14-24 | N24-70 | N70-200 VRII | N85 1.4D | S35 1,4 | T90 2.8 | Sb900 | Sb910 | Atlas 600TTL| MGA-684

  6. #6

    Domyślnie

    Poza jedynką całkiem sympatycznie.

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za wszystkie komentarze. Uwielbiam fotografię reporterską. Bardzo dużo czytam i oglądam, ale te moje zdjęcia to tak nie równe. Czasami nawet da się patrzeć a czasami to tragedia.
    "Emotion is really the only thing about pictures I find interesting. Beyond that it is just a trick" - Christopher Anderson<br>

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •