Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Lodowe rzezby

  1. #11

    Domyślnie

    Genialna gra kolorów, świetnie skadrowane, bardzo fajne w odbiorze
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomgol Zobacz posta
    W Twoim stylu. Ładnie poukładane i pokolorowane. Jak to mówią gotowiec na ścianę . Tak z ciekawości, dlaczego
    zamieniłeś D800 na D750? W krajobrazie chyba ten pierwszy troszkę przeważa.
    dzięki za opinię , a dlaczego D750, dla mnie bardziej praktyczny w podróżach, nie musze wszedzie targac ciezkiego satywu, a bez niego jest sporo mikro poruszen na dłuzszych czasach. Z D750 na 200mm z VR-em i ISO 100 robie ostre zdjecia na 1/20sek, z D800 ze statywu ( ciezkiego Manfrotto ) na tej samej ogniskowej przy silnym wietrze, potrafilem miec mikro poruszenia przy ISO 800. O tym wie kazdy ale nie wszyscy o tym piszą Z szerokim katem jest ok ale z tele o wiele gorzej .
    Z D750 i Nikonem 14-24mm nie odczuwam duzego spadku detalu, a zdjecia bardziej "błyszczą"

  3. #13

    Domyślnie

    Za bardzo nie ma co pisać, bo jest moim zdaniem bardzo dobrze.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  4. #14

    Domyślnie

    Świetne warunki dobrze wykorzystane.

  5. #15

    Domyślnie

    I szczena w podłodze! Bardzo ładnie to wyszło!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    I szczena w podłodze! Bardzo ładnie to wyszło!
    Nie szczena tylko bierz łódkę czy innego kukuruźnika i wal na Islandię, w końcu masz najbliżej.
    A tak poważnie to całkowicie się z Tobą zgadzam.
    LED ZEPPELIN

  7. #17

    Domyślnie

    Piękne te kryształy, a dalsze plany jeszcze bardziej wciągają...
    Niesamowita kraina

    =]

  8. #18

    Domyślnie

    :O O ty lisku!
    Super, piekny kolor, fajny widok, swiatlo pierwsza liga, jedynie duza wersja mogla by byc wyostrzona.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    dzięki za opinię , a dlaczego D750, dla mnie bardziej praktyczny w podróżach, nie musze wszedzie targac ciezkiego satywu, a bez niego jest sporo mikro poruszen na dłuzszych czasach. Z D750 na 200mm z VR-em i ISO 100 robie ostre zdjecia na 1/20sek, z D800 ze statywu ( ciezkiego Manfrotto ) na tej samej ogniskowej przy silnym wietrze, potrafilem miec mikro poruszenia przy ISO 800. O tym wie kazdy ale nie wszyscy o tym piszą Z szerokim katem jest ok ale z tele o wiele gorzej .
    Z D750 i Nikonem 14-24mm nie odczuwam duzego spadku detalu, a zdjecia bardziej "błyszczą"
    ? z D800 są takie problemy ?

  10. #20
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    :O O ty lisku!
    Super, piekny kolor, fajny widok, swiatlo pierwsza liga, jedynie duza wersja mogla by byc wyostrzona.
    Grzes-jak klikniesz w duża to pojawia się wyostrzona.
    Do grona urzeczonych dołączam. I nie mam pojęcia gdzie to się ukrywało, że dopiero dzisiaj zobaczyłem.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •