Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: cztery pory...

  1. #1

    Domyślnie cztery pory...

    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  2. #2

    Domyślnie

    Po pierwsze, fajny projekt. Na pierwszy rzut oka zdjęcia wyglądają fajnie - ciężko powiedzieć więcej ze względu na rozmiar.
    Nie pasuje mi, że drzewo jest w każdej porze roku w innym miejscu - trochę za duża wariacja. Druga rzecz - za gruba ta ramka na mój gust.
    Chętnie zobaczyłbym większą wersję - tutaj mam wrażenie, że zdjęcia są odrobinę przeostrzone.
    d70s + N18-70 + N55-200

  3. #3

    Domyślnie

    Sprawdzony pomysł, w sumie niezłe wykonanie. Nie pasuje mi jednak jesień, zdecydowanie kadr odstaje od reszty.
    Nikon FX i Olympus m4/3

  4. #4

    Domyślnie

    Zgadzam się co do ciut "odstającej" jesieni, która jest bardzo żywą i mocną kolorystycznie porą roku a tutaj kolorystyka jakoś mdła Ci wyszła.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej1974 ; 16-01-2016 o 15:32

  5. #5

    Domyślnie

    robiłem kiedyś podobny projekt i wiem że bardzo ciężko zrobić tak aby zdjęcia były idealnie skadrowane, widzę że na jesień drzewko gałąź straciło...
    D300 + 12-24 + 50 + 70-300 + SB600

  6. #6

    Domyślnie

    Bo tego się nie robi w ten sposób, że kadrujesz w terenie (no chyba, że jest jakiś stały punkt odniesienia), tylko w terenie robi się szeroko, z zapasem, a kadruje robiąc ostateczny multiptyk.

    A a propos zdjęć - wszystkie przyjemne, choć na lecie dodałbym światła (histogram jest jakby za bardzo w lewo jak dla mnie).
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #7

    Domyślnie

    Wszystkie piękne, każde chciałbym widzieć na oddzielnej fotografii bo "w tłumie" walory gasną.
    Super.
    Przez chwilę zastanawiałem się, które najbardziej mi podchodzi i nie jestem w stanie się określić. Wszystkie fajne, każda fota ma "coś".
    Nikon

Podobne wątki

  1. [Wyzwanie] Cztery pory roku
    By StachersDTR in forum Wyzwania
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 05-01-2012, 13:13
  2. Cztery pory zdjęcia! Wspaniałe!
    By elanek in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-06-2010, 11:26
  3. [ Przyroda ] Cztery pory roku - [Nemeth®]
    By Nemeth in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22-12-2007, 13:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •