Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

    Domyślnie Oslo: The Barcode Project

    The Barcode Project to część 30-letniego planu budowy nowej dzielnicy miasta. Obok Opery jest to drugi charakterystyczny przykład świetnej nowoczesnej architektury w Oslo (mi osobiście podoba się nawet bardziej niż Opera). Przeważnie te budynki są przedstawiane od strony fiordu; ja wybrałem mniej typowe ujęcie - od strony torów (niejako "od tyłu").


    - 1 -



    Każdy budynek w zasadzie zasługuje na osobną sesję, ale niestety są one bardzo ciasno ustawione, i nie zawsze udaje się zrobić kadr, który pokazywałby je w całej okazałości. Niemniej jednak podjąłem takie próby i postaram się je tutaj jeszcze pokazać.

  2. #2

    Domyślnie

    Fajnie. Surrealistycznie, ale może dzięki temu tak ciekawie. Mi się podoba.
    ['O]

  3. #3

    Domyślnie

    Ostro, kolorystyka mi się podoba z przejściem od mocnego białego przez plamy pomarańczu i niebieskiego aż po czarne, ogólnie fajny, niebanalny kadr. Też mi się podoba
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  4. #4

    Domyślnie

    Świetny pomysł na kadrowanie, nie sztampowo i ciekawie. Mocna prawa strona.
    Nikon i podróże ...


  5. #5

    Domyślnie

    nie probowales extremalnej obrobki w topaz labs - mam na mysli glow? zdjecie jakby stworzone do tego bylo.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękuję za miłe słowa.
    Przyznam , że nie znam tego programu o którym piszesz, Sufenta - ale gwarantuję Ci, że w oryginale ten obrazek na pewno na żadnego glowa się nie nadawał A to co tutaj widzisz to - przynajmniej dla mnie - też jest ekstremalna obróbka
    Ciekawe, jak przyjmiecie kolejny kwadrat.


    - 2 -



  7. #7

    Domyślnie

    A teraz trochę b&w....


    - 3 -



    - 4 -


  8. #8

    Domyślnie

    Na 2 trochę dół przeszkadza, ale za to podoba mi się zestawienie kolorów ciepłych i zimnych, tym bardziej skontrastowanych z następnym białym budynkiem, kadr ok, choć może niektórzy by uznali, że ciasny
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki. Lubię ciasne kadry


    - 5 -


  10. #10

    Domyślnie

    Widziałem kiedyś taki film "The Cube" i to pierwsze skojarzenie jakie mi przyszło do głowy po zobaczeniu 5. Nie wiem co brał projektant tego budynku, ale udało mu się i zrobił coś niesamowitego. Podoba mi się bardzo!
    Na 2 widać kawałek dźwigu, który ja bym wywalił. Pokusiłbym się też o dłuższy czas na tym zdjęciu, żeby złapać więcej świateł samochodów.
    3 też ma dla mnie fajny klimat, coś jak oświetlenie sceniczne brakuje tylko gwiazdy z mikrofonem.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •