Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11

    Domyślnie

    @ esperal, też uważam że ten budynek ma niesamowitą elewację. Na pierwszy rzut oka bardziej przyciąga Deloitte z tymi swoimi trójkątami, ale to te trójwymiarowe sześciany pozwalają na znacznie więcej zabawy z kadrami, szukaniem różnych wzorów. Z drugiej strony, jest też znacznie bardziej wymagający, o czym się przekonałem kasując te mniej udane kadry ...
    Przyznam szczerze że nie pomyślałem o usunięciu dźwigu, a zazwyczaj nie mam oporów przed takimi manipulacjami. Niedopatrzenie
    Na dysku mam jeszcze kilka kadrów, które wydają mi się warte pokazania, więc będę kontynuował wątek:

    - 6 -



    - 7 -



    - 8 -



  2. #12

    Domyślnie

    Hehe, zanim tu wszedłem chciałem Cię zapytać dlaczego nie zrobiłeś rowerów. Wchodzę i widzę piękne rowery
    Zdjęcie z ryby mi coś nie podchodzi a zdjęcie numer 6 chętnie zobaczyłbym w BW ponieważ dla mnie trochę za dużo na nim kolorów.

  3. #13

    Domyślnie

    Kapitalna szóstka - kolory, kształty, chmury itd.

  4. #14

    Domyślnie

    1-nka jest miła dla oka. Szczególnie ciepłe światło w biurowcu, które przechodzi w chłodną biel. Tylko tak naprawdę zabiłeś zdjęciami biało-czarnymi + kolorowymi rowerami na 7-ce. Super. Daj proszę więcej tego Oslo. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez wolnyslimak ; 29-11-2015 o 22:02

  5. #15

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za wpisy.

    Cytat Zamieszczone przez wolnyslimak Zobacz posta
    Daj proszę więcej tego Oslo.
    Kilka wątków wrzuciłem w architekturze i w krajobrazie - na razie na tym poprzestanę, reszta zdjęć nie przechodzi selekcji pod kątem kadru, światła lub geometrii - wolę zostawić ten zestaw krótszy, ale bardziej wyrazisty

  6. #16

    Domyślnie

    Mała reaktywacja wątku

    - 9 -



    PS. Przy okazji zapraszam na nową stronę


  7. #17

  8. #18

    Domyślnie

    jak wino, im starsze tym lepsze, a co najmniej tak samo dobre
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    jak wino, im starsze tym lepsze, a co najmniej tak samo dobre
    Miło mi, chociaż nie wiem czy piszesz o mnie czy o zdjęciach? Bo jeśli ta druga opcja, to spieszę z informacją, że te zdjęcia to dosyć świeży plon, z tej zimy. Niestety tym razem nie poszczęściło mi się z warunkami podczas wizyty w Oslo, ale kilka przyzwoitych momentów było - w tym ten na 9.


    - 11 -



  10. #20

    Domyślnie

    creep 11 rewelacyjnie zdjęcie. Świetne skosy i obróbka. Powinny być kary za znaki w tak ciekawych miejscach

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •