Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie zabawa w RAW'ki - projekt kalendarz

    "Projekt KALENDARZ RAW’kowiczów"

    Witam

    Zabawa w RAW’ki stała się już pewną tradycją forum nikoniarzy zbliżamy się wielkimi krokami do 100 edycji więc pomyślałem sobie że może byłoby dobrze zrobić coś co pozostanie z mami na dłużej, a ponieważ zbliża się koniec roku oraz nowy rok 2016 to może kalendarz będzie niezłym pomysłem. Trochę pogrzebałem i powyciągałem zwycięzców edycji RAW’kowych począwszy od edycji 70 tak żeby się mniej więcej zgadzało datami poszczególnych edycji z kartkami kalendarza i takie coś z tego wyszło.
    Czy się pomysł przyjmie zobaczymy, jeśli tak to być może stanie się to tradycją i będziemy kontynuować rok rocznie.
    Postanowiłem zrobić edycje limitowane i w sposób unikalny oznaczone dla każdego potencjalnego chętnego.













    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  2. #2

    Domyślnie

    Na grudniowej edycji moja obróbka statku parowego i w sumie to się zdziwiłem, że się uzbierało moich aż tyle gdzieś w czołówce. Ale, żeby nie było tak pięknie to trochę mi przeszkadza natłok informacji: zdjęcia + opisy, może lepiej by było skromniejszą wersję zrobić?
    <marudzę>
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie się pomysł podoba jako taki. Co do szczegółów to jestem zdania ze "limitowanie" nie jest potrzebne, też mi się wydaje ze trochę za dużo opisów pod zdjęciami i lepiej by było dawać tylko zwycięskie foto + autor. Nie trzeba się trzymać miesięcy kiedy była dana zabawa tylko zwyczajnie poukładać jakoś zwyciezkie prace z danego roku. Co do kwestii handlowej to nie wiem czy będzie to miało wzięcie może prościej tapety na pulpit?
    D7100; D80; T17-50; N70-300VR; N35 1.8G

  4. #4

    Domyślnie

    Też byłbym za tym, żeby w miesiącu dać tylko zwycięską pracę z małym (a na pewno mniejszym) podpisem, kto tę pracę spreparował, a kto jest autorem oryginalnego zdjęcia. Chronologia - bez znaczenia moim zdaniem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •