Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Ladnie. to nie jest zdjecie, ktore bym kupil, ale w kategorii street... bardzo ladnie. congrats!
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  3. #3

    Domyślnie

    Kucharz, złodziej, jego żona i jej kochanek... - tytułem mnie zabiłeś.

    Ale, Macieju, czy masz pozwolenie (oczywiście na piśmie) od tych wszystkich ludzi:
    1. na sfotografowanie?
    2. na publikację?

    No bo wiesz...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Kucharz, złodziej, jego żona i jej kochanek... - tytułem mnie zabiłeś.

    Ale, Macieju, czy masz pozwolenie (oczywiście na piśmie) od tych wszystkich ludzi:
    1. na sfotografowanie?
    2. na publikację?

    No bo wiesz...
    Takich filmów się nie zapomina, siedzą gdzieś w głowie, ale to luźna gra słów tylko...

    a co do pytania, to chcesz mi chyba oglądalności na forum przysporzyć

  5. #5

    Domyślnie

    ja sie nie przychyle do pozytywnych komentarzy...zwykły pstryk...ani to "strit", ani nic...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pienia Zobacz posta
    ja sie nie przychyle do pozytywnych komentarzy...zwykły pstryk...ani to "strit", ani nic...
    Moze to nie strit, ale co do zwyklosci - zwykle zdjecia zwykle latwo powtorzyc, a nie wydaje mi sie, ze faceci z golebiami w reku szwedaja sie czesto po miescie. To tak w kwestii formalnej.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pienia Zobacz posta
    ja sie nie przychyle do pozytywnych komentarzy...zwykły pstryk...ani to "strit", ani nic...
    jak się odnieść do takiej "oceny", nie wiem - w sumie mi pochlebia, że nie zasługuje na miano "strita", gdyż coraz częściej nie kojarzy mi się z tym terminem nic wartościowego
    ten nurt dryfuje w stronę bezrefleksyjnej fotografii nastawionej na równie bezrefleksyjnego odbiorcę,
    facet z gołębiem nie może tu zabrylować, a i starsza pani też niewiele pomoże...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pienia Zobacz posta
    ja sie nie przychyle do pozytywnych komentarzy...zwykły pstryk...ani to "strit", ani nic...
    Cytat Zamieszczone przez Jai pur Zobacz posta
    jak się odnieść do takiej "oceny", nie wiem - w sumie mi pochlebia, że nie zasługuje na miano "strita", gdyż coraz częściej nie kojarzy mi się z tym terminem nic wartościowego
    ten nurt dryfuje w stronę bezrefleksyjnej fotografii nastawionej na równie bezrefleksyjnego odbiorcę,
    facet z gołębiem nie może tu zabrylować, a i starsza pani też niewiele pomoże...
    Powiem przekornie, że to jest "strit" i niech ktoś spróbuje udowodnić, że nie - bardzo chętnie wysłucham argumentów kolegi Pienia (jak znam życie pewnie się nie odezwie) .

    Jai, co to jest 'bezrefleksyjna fortografia', jakieś przykłady?

    Zdjęcie mi się podoba.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alkinoos Zobacz posta
    Jai, co to jest 'bezrefleksyjna fortografia', jakieś przykłady?
    jestem w pracy i nie mam czasu, ale na szybko przykład

    ten "pstryk" mi się podoba
    http://www.equinoxgallery.com/artist...rzog/art/19389

    a ten jakby mniej
    http://121clicks.com/wp-content/uplo...ography_23.jpg
    Ostatnio edytowane przez Jai pur ; 22-10-2015 o 11:18

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •