Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    U mnie jest dokładnie taka sama sytuacja. Miesza kolory Magenta i Cyan.

    Przedrukowała tylko 850 stron A4 i 560 płyt DVD. Pracowała na oryginalnych tuszach.
    Padła po ok. 16 miesiącach. :'
    Żal Epson

  2. #12

    Domyślnie

    Przy tylu wydrukach to powinna już dawno na siebie zarobić i można ją wysłać na serwis?
    Chyba, że to wydruki dla siebie?

  3. #13

    Domyślnie

    Kurde, mój 3 miesięczny L850 zaczyna mieć jakieś problemy...

    Drukowałem przedwczoraj i było ok.
    Dziś już na czarnym są pasy.
    3 razy czyściłem głowicę i dalej to samo (za pierwszym razem to w ogóle coś dziwnego się stało, bo pojawiły się różnokolorowe pasy).
    Widzę też, że niekiedy brudzi na rogach.

    Nie wiem, czy dalej czyścić (co skraca żywotność drukarki) czy już uderzać do serwisu (poprzednią PX730 takim czyszczeniem właśnie zajechałem).

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Widzę też, że niekiedy brudzi na rogach.
    Sprawdź czy papier masz prosty.
    FF (Fuji + Fuji)

  5. #15

    Domyślnie

    Papier wydaje się prosty.

    Kurde, zamiast lepiej to coraz gorzej
    Wydruk wygląda teraz jak sepia.
    Jakiegoś koloru/ów brakuje.

  6. #16

    Domyślnie

    Niestety ale dołączyłem do nieszczęśliwych posiadaczy Epsona. Miało być tanio a wyszło strasznie drogo. Drukarka padła po roku. Zadrukowałem zaledwie około 4 płyt DVD, może z 500 zdjęć formatu 10x15, do tego z 50 zdjęć 13x18 i z 10 formatu A4.
    Wszystko na oryginalnych tuszach. Z resztą do tej pory dolewałem tylko LM i LC. Biorąc pod uwagę cenę dolewanych tuszy, oryginalnego papieru (do tego dochodził zniszczony papier przez błędy druku) i cenę samej drukarki to wychodzi kilka złotych za jedno zdjęcie. Strasznie drogi interes, a miał się zwrócić po kilku latach (użytkowanie dla siebie samego).

    Mam problem dokładnie taki sam jak Wy. Z tym że u mnie to wygląda tak że Magente zaczyna drukować w teście poprawnie później drukuje przez 80% testu Fiolet a na końcu znowu poprawna Magenta. Domyślam się że owy fiolet to dobra mieszanka Magenty i Cyanu.

  7. #17

    Domyślnie

    Witam wszystkich szczęśliwych i nieszczęśliwych posiadaczy drukarki L800.
    No ja niestety ale jestem w tej drugiej grupie
    Czy ktoś zamawiał może tą podlinkowaną wcześniej regenerowaną głowicę od kolegów z chin? Czy może się pochwalić czy działa prawidłowo.
    Tak się przymierzam żeby może zaryzykować.
    Znalazłem jeszcze na jakimś forum, na rosyjskich stronach dość mocno poruszany ten temat, że jest to bardzo standardowy przypadek uszkodzenia głowicy i występuje właśnie tylko dla tej jednej pary kolorów.
    Jakiś użytkownik tamtejszego forum posklejał swoją głowicę i w teście dysz podobno drukują wszystkie kanały i potwierdził wydruk 100 szt. foto 10x15. Jak znajdę to podlinkuję, może ktoś będzie chciał się pobawić

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artjur Zobacz posta
    Witam wszystkich szczęśliwych i nieszczęśliwych posiadaczy drukarki L800.
    No ja niestety ale jestem w tej drugiej grupie
    Czy ktoś zamawiał może tą podlinkowaną wcześniej regenerowaną głowicę od kolegów z chin? Czy może się pochwalić czy działa prawidłowo.
    Tak się przymierzam żeby może zaryzykować.
    Znalazłem jeszcze na jakimś forum, na rosyjskich stronach dość mocno poruszany ten temat, że jest to bardzo standardowy przypadek uszkodzenia głowicy i występuje właśnie tylko dla tej jednej pary kolorów.
    Jakiś użytkownik tamtejszego forum posklejał swoją głowicę i w teście dysz podobno drukują wszystkie kanały i potwierdził wydruk 100 szt. foto 10x15. Jak znajdę to podlinkuję, może ktoś będzie chciał się pobawić
    tak zamawiałem nie tą z linku ale "nową oryginalną" wczoraj przyszła po 17 dniach od zakupu. Drukarka odzyskała życie i jak na razie drukuje jak nowa.
    L800 drukowałem jakieś trzy lata i było spoko ale skusiło mnie wydrukować na raz koło 500szt w pakietach tak po 30szt i przerwa kilka minut, po trzystu już było widać że coś jest nie tak: pasy przebarwienia, dałem jej odpocząć kilka godzin w miedzy czasie uzupełniłem tusze (oryginał) i zacząłem dalej od czyszczenia i wyrównania głowicy niestety nic to nie pomogło i było coraz gorzej pasy plamy i ogólna masakra, teraz to już lała tuszem jak chciała, a że pojemniki napełniłem to postanowiłem poszukać głowicy na "Ali" i znalazłem "nową" za $95 .
    100% hobby. ... ... www
    Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •