Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Aparat z AF

  1. #11

    Domyślnie

    Ok, jednak zdecydowałem się na zakup nikona F100 i tutaj moje pytanie, czy obiektywy firm trzecich będą współpracować z nikonem F100? Bardzo mnie interesuje ten obiektyw Tamron SP AF 28-75 mm f/2.8 XR Di LD Aspherical (IF) MACRO

  2. #12

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    Pytanie tak na szybko, które są polecane aparaty z typowych manuali? Tak do 300 góra 400. Widzę kilka modeli nikkromatów i kilka innych w podobnych cenac.

  5. #15

    Domyślnie

    Jak najmłodszy F3, FM3A, FE2, FM2. Jeśli miałbym wybrać jeden w kategorii cena/jakość/komfort obsługi, to zdecydowanie FE2. A jeśli na pół roku nad Amazonkę, to FM2.

  6. #16

    Domyślnie

    Cóż wszystkie poza moim budżetem, dziękować.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dvd_100 Zobacz posta
    F90 wydaje się fajną i niedrogą puszką, a czymś konkretnym różnią się poszczególne modele X, S? Czy nowe obiektywy będą współpracować z tym aparatem? (pomijając FF, bo to oczywista oczywistość).
    Jeśli myślisz o F90 to tak naprawdę myśl o F90X (f90s oznaczenie USA). Popularnie mówi sie F90 na wszystkie wersje ale "prawdziwa" F90 to ta starsza , krótko oferowana i znacznie mniej udana wersja. Dopiero wersja F90X była tym aparatem który stał na swój sposób legendarny.

  8. #18

    Domyślnie

    Jest jeszcze Nikon 801s (wersja amerykańska N8008s)
    Zaraz odezwą się głosy, że AF wolny. Wolny może jest ale przez kilkanaście lat nie pamiętam abym miał nieostre zdjęcie czego nie mogę powiedzieć o nowych aparatach cyfrowych.
    Pomiar matrycowy 5-polowy. Ponoć ostatni dobry system pomiaru w Nikonie. Później było już tylko gorzej.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  9. #19

    Domyślnie

    Za Władcą Pixeli, możesz się przyjrzeć F801(s). Mam go i wcale nie oceniłbym AF jako specjalnie wolnego, za to na pewno puszka jest głośna Tzn. silnik AF jest głośny i migawka jest głośna (za to ma charakterystyczny dźwięk)

  10. #20

    Domyślnie

    Ja jeszcze mogę polecić F80 (N80 w wersji amerykańskiej), ma bardzo cichą migawkę i w moim odczuciu, sprawnego af

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •