Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Patrycja

  1. #1

    Post Patrycja

    Odważę się pokazać moje najnowsze fotki. Mam nadzieję, że tragedii nie ma

    1.


    2.


    3.


  2. #2

    Domyślnie

    1 coś z ostrością chyba nie trafiło i szkoda, że prawa strona twarzy lekko w cieniu. Można było troszkę poprawić w postprodukcji.
    2 jakoś tak bardzo niekorzystnie modelka wyszła. Długi tułów, krótkie nogi. Jakaś perspektywa nie bardzo, może to też kwestia sukienki, nie wiem do końca, mi nie pasuje.
    3 trochę bym docieplił kolor skóry (na 1 też).

    Podsumowując, jest trochę rzeczy do poprawy, ale na pewno tragedii nie ma (moim zdaniem).
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  3. #3

    Domyślnie

    Jedynka podoba mi się najbardziej, bo na pozostałych modelka jakoś za bardzo zadziera głowę do góry (choć może to kwestia ujęcia?).
    Mam pytanie: tramwaj w tle to eksponat w jakimś skansenie? (gdzie?)

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zona Zobacz posta
    Mam pytanie: tramwaj w tle to eksponat w jakimś skansenie? (gdzie?)
    Na parkingu zajezdni MPK na ul. Kwiskiej we Wrocławiu stoją i rdzewieją stare tramwaje. Jak na razie nikt mnie stamtąd nie gonił.

  5. #5

    Domyślnie

    Tą konkretną osobę lepiej byłoby pokazać lekko z góry lub w rozpuszczonych włosach, opływających twarz. Moim zdaniem, oczywiście...

  6. #6

    Domyślnie

    1 - patrz na szyję, wręcz płetwiasta z jednej strony wyszła
    2 - nogi na jakieś takie ciężkawe wyglądają, a modelka raczej z tych szczupłych
    3 - chyba najlepiej doświetlone zdjęcie z w.w. trójki; nie podoba mi się perspektywa aparat-model, zrobiłbym je na wysokości >1,5m od ziemi

    Prośba do modelki by następnym razem użyła wszystkich mięśni mimicznych w różnych konfiguracjach
    OM-D 10 Mk II

  7. #7

    Domyślnie

    Mam jeszcze jedno:

    4.


  8. #8

    Domyślnie

    czwórka najbardziej mi się podoba. Najlepsze zostawiasz na koniec?
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cezary-k Zobacz posta
    czwórka najbardziej mi się podoba. Najlepsze zostawiasz na koniec?
    Dokładnie - najbardziej naturalna poza i to jest ok, na pozostałych ciało modelki tworzy dziwne esy floresy... na plus to ujednolicona kolorystyka. Generalnie przekombinowane bo dziewczyna wydaje się fajna i chyba dałoby się zrobić z Jej udziałem lepsze zdjęcia.

  10. #10

    Domyślnie

    4-ka faktycznie najfajniejsza. Nie podoba mi się tło na tych zdjęciach. Zabytkowy, zniszczony tramwaj i młoda dziewczyna w czarnej sukience nijak mi tu pasuje. No, może gdyby było więcej zdjęć z szerszej perspektywy to byłby jakiś kontekst. A tak jest imo dziwnie...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •