Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1

    Domyślnie Alpy - czekanie na swiatlo

    No i sie nie doczekałem


  2. #2

    Domyślnie

    Jakoś dziwnie te zdjęcia wyglądają.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Jakoś dziwnie te zdjęcia wyglądają.
    Światło było, ale nie zostało wykorzystane. Nawet D700 nie zrobi dobrego krajobrazu przy ISO 2500.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez merkator Zobacz posta
    Światło było, ale nie zostało wykorzystane. Nawet D700 nie zrobi dobrego krajobrazu przy ISO 2500.
    Z reki i bez filtra musiałem sobie jakoś radzić, jak naświetlałem góry to dol był czarny na odwrót to góra przepalona, kocham ten aparat mimo ze zona robiła telefonem samsung i scena jasno-ciemna odwzorowana była ze aż mnie szlag trafia ze moje "lustro" tak nie potrafi.
    Kocham D700 za to ze nie jest jeszcze owładnięty ta cyfrowa ostrością, niestety da się nim pracować tylko przy niskich ISO ale plastyka kolorów jego mi się podoba

    TUTAJ BEZ KOMPRESJI

  5. #5

    Domyślnie

    To wszystko tłumaczy. Szkoda, że brakło filtrów i statywu, z nimi te obrazki wyszły by znacznie lepiej.
    Użyty czas 1/1600 s i przysłona 5.6 dawały możliwość znacznego obniżenia ISO, powiedzmy do 800. A to poprawiło by dynamikę i kolory.
    Nie ma się co martwić, mnie też się to zdarza

  6. #6

    Domyślnie

    Czemu nie zrobiles 2 zdjec (na gore i na dol)? Albo czemu nie wkleiles nieba z innego obrazka? Poobcinales po bokach masyw Zugspitze- böse Gerard, böse! P.S. To Schwansee? Bo jakies male sie wydaje...
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 04-10-2015 o 18:09
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  7. #7

    Domyślnie

    Frillensee jest to małe oczko leżące koło jeziora
    Eibsee .Jest tam za mało miejsca, żeby na jednej fotce uchwycić całe góry .
    Wydaje mi się po cieniach na górze, że to nie była jeszcze ta godzina z odpowiednim światłem .
    Fajnie że widać już jesień , trzeba będzie ruszyć 4 litery i uchwycić górską jesień .

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    Czemu nie zrobiles 2 zdjec (na gore i na dol)? Albo czemu nie wkleiles nieba z innego obrazka? Poobcinales po bokach masyw Zugspitze- böse Gerard, böse! P.S. To Schwansee? Bo jakies male sie wydaje...
    Alez oczywiście ze zrobiłem, tylko teraz poszedłem na łatwiznę suwakowa
    Zugspitze obciąłem bo jakieś dźwigi i wyciągi w kadrze by były
    Male bo to jest Frillensee an die Eibsee.

    Za chwile siądę skleić właśnie dwa kadry, jak coś wyjdzie to pokaże.

  9. #9

    Domyślnie

    @bajcom troche dalej masz ravennaschlucht i triberg- pada wiec wody bedzie duzo- jesli pogoda pozwoli- jade w przyszlym tygodniu.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    @bajcom troche dalej masz ravennaschlucht i triberg- pada wiec wody bedzie duzo- jesli pogoda pozwoli- jade w przyszlym tygodniu.
    Pojechaliśmy w stronę Alpenpark Karwendel ale zahaczylem o knajpe bylo juz późno i wylądowaliśmy gdzie indziej



    Przykłady oryginałów

    Nie jest aż tak źle, trzeba tylko brać poprawkę przy ustawieniach D700

    Przykład A. z D700 pomiar światła na dol / Przykład B. z D700 pomiar światła na gore



    Przykład C z Telefon Samsung



    Przyklad D z Telefon Samsung


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •