Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 87
  1. #21

    Domyślnie

    Rozumiem, że porównywałeś na całkowicie otwartych przysłonach bez przymykania?
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi1612 Zobacz posta
    Rozumiem, że porównywałeś na całkowicie otwartych przysłonach bez przymykania?
    Od w pełni otwartych do f8.
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  3. #23

    Domyślnie

    A paczkę ze zdjęciami możesz przesłać?
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  4. #24

    Domyślnie

    pioterkow, może na dropox wrzucisz?
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  5. #25

    Domyślnie

    Testuje Q od ok. 12 tygodni. Jestem w sumie zadowolony, chociaz czasami brakuje jednak wymiennego szkla. Ale zawsze jest cos za cos. Natomiast wyjatkowa zaleta jest jej kompaktowosc. Troche rozczarowuje jakosc, a w zasadzie barwy w kolorowych Jpeg'ach, natomiast w przypadku czarno-bialych nie mam zastrzezen. Nie zawsze - zwlaszcza w przypadku zdjec tzw. dokumentacyjnych - chce mi sie bawic w ich obrobke. Dzisiaj zainstalowalem nowy firmware. Na pierwszy rzut oka nie widac roznicy..
    Ostatnio edytowane przez Tmxd ; 29-12-2015 o 13:57
    Kilka Nikonuf, kilka Leikuf oraz sporo szkla..

  6. #26

    Domyślnie

    Umiarkowanie jesteś zachwycony. W prawie wszystkich internetowych opiniach i testach jest prawie pełen entuzjazm. Dobrze usłyszeć opinię praktyka.
    Myśle, że w przyszłym roku Leica może wypuścić Q z innymi stałkami (35, 50). Najbardziej przydałby się jednak uniwersalny zoom 24-70/2.8. Taki aparacik i pełny zestaw lustrzankowy wystarczy do wszystkich zastosowań.
    W podróż zabierałbym tylko Leicę. Mam już dość dźwigania 10-kilogramowego plecaka.
    pzdr
    "Lepsze zdjęcie zaszumione, niż poruszone. Lepsze poruszone niż żadne."

  7. #27

    Domyślnie

    Pewnie dlatego umiarkowanie, ze zmieniajac juz chyba z kilkanascie razy sprzet ostrozny jestem w superlatywach. Tym bardziej, ze nie mialem jak dotad okazji sprawdzic jej - tak jak sugerujesz - w dluzszej podrozy.

    Ja tez mam juz dosyc dzwigania ciezkiego sprzetu i dlatego tez jestem ciekaw czy zabierajac tylko Q nie bede rozczarowany. Wiecej na temat koncem stycznia, wtedy juz bede wiedzial..

    Jesli chodzi o 24-70mm to osobiscie watpie -chociazby ze wzgledu na gabaryty - ze Leica cos takiego zrealizuje, ale czas pokaze.
    Kilka Nikonuf, kilka Leikuf oraz sporo szkla..

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tmxd Zobacz posta
    Ja tez mam juz dosyc dzwigania ciezkiego sprzetu i dlatego tez jestem ciekaw czy zabierajac tylko Q nie bede rozczarowany. Wiecej na temat z koncem stycznia, wtedy juz bede wiedzial..
    Jesli chodzi o 24-70mm to osobiscie watpie -chociazby ze wzgledu na gabaryty - ze Leica cos takiego zrealizuje, ale czas pokaze.
    I właśnie o to dzwiganie chodzi. Zależy też kto czego oczekuje. Ja zabieram Q i czasami D-luxa i wtedy mam 24-70.

  9. #29

    Domyślnie

    To jednak kolejny tzn. dodatkowy aparat, nieporownywalny sensor oraz jak dla mnie nieporeczny, gdyz zbyt maly. Brzmi moze dziwnie, ale i Q lezy wg. mnie dopiero perfekcyjnie w rece z oryginalnym uchwytem. Dwie kamery zdecydowanie odrzucam jako rozwiazanie
    Kilka Nikonuf, kilka Leikuf oraz sporo szkla..

  10. #30

    Domyślnie

    Jestem bardzo ciekawy jakie będą Twoje odczucia po podróży wyłącznie z Q. Trzeba będzie nauczyć się podchodzić do ludzi znacznie bliżej. W podróży dotychczas korzystałem głównie z 24-70, często z 70-200, a 14-24 zakładałem rzadko. No i S35/1.4 od jakiegoś czasu. Niestety cały tej majdan ma wagę plecaka w Himalaje i bardzo liczę na Q lub jej wariant z zoomem (może być nawet 28-70
    Pozdrawiam Sylwestrowo,
    "Lepsze zdjęcie zaszumione, niż poruszone. Lepsze poruszone niż żadne."

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •