Close

Strona 24 z 74 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 733
  1. #231

    Domyślnie

    Wybieram się w Bieszczady, może tarnica, może carynska, jeszcze się zobaczy.

    Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

  2. #232
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Kogo to obchodzi gdzie się wybierasz na pewno nie w tym wątku. A obchodzi pewnie nie jednego że jak przetniesz opakowanie po 2 litrowym soku a dla niejadków po litrowym soku na pół to mamy świetna lekką menażkę. Można ją umyć i wykorzystać ponownie lub wyrzucić po powrocie do kosza. W zaufaniu powiem Wam że nic tak się nie sprawdza do noszenia wody jak opakowanie po mleku konieczne składane z zakrętką. Myje się takie opakowanie i można wykorzystać jako butelka z wodą do gotowania posiłków. Wszystko sprawdzone w Alpach gdzie waga plecaka to był priorytet podczas wchodzenia na szczyty.

  3. #233

    Domyślnie

    Ale czekaj. Nie chciałbym źle zrozumieć. Biorąc pod uwagę wagę sprzętu brałeś "napój w kartonie"??

  4. #234

    Domyślnie

    Minęły dwa lata i coś tam mogę napisać w odpowiedzi na swoje własne pytanie. :P Może się to komuś przyda.

    http://walasik.blogspot.com/2017/11/...ba-w-gory.html

    Pomijam fotograficzne sprawy, bo to kwestia mocno indywidualna.

  5. #235

    Domyślnie

    @Umbra mam pytanie nt tego polara i softa od Helikona. Możesz powiedzieć które to modele?
    Osobiście mam Patriota, ale ciężko tą ochronę przed wiatrem potwierdzić...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Minęły dwa lata i coś tam mogę napisać w odpowiedzi na swoje własne pytanie. :P Może się to komuś przyda.

    http://walasik.blogspot.com/2017/11/...ba-w-gory.html

    Pomijam fotograficzne sprawy, bo to kwestia mocno indywidualna.
    Przydatne info. Dwie sprawy - nie dotyczy okresu ze śniegiem i mrozem no i z tym telefonem to trochę lepiej wygląda w rzeczywistości (przynajmniej w Tatrach). W dolinach rzeczywiście słabo ale ciut wyżej z reguły zasięg jest (często LTE nawet), jak nie polskie to słowackie sieci.

  7. #237

    Domyślnie

    Softshell to Trooper, a polar Liberty.

  8. #238

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Softshell to Trooper,
    No pacz Pan. A w "środowisku" tak Troopera chwalą...

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    a polar Liberty.
    A Liberciak to Patriot, tylko bez kaptura i z tym dodatkowym obszyciem na barkach.
    Zresztą, jest opcja że mój już stary jest (6lat) i część właściwości stracił.

    No nic, dzięki.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  9. #239

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    No pacz Pan. A w "środowisku" tak Troopera chwalą...



    A Liberciak to Patriot, tylko bez kaptura i z tym dodatkowym obszyciem na barkach.
    Zresztą, jest opcja że mój już stary jest (6lat) i część właściwości stracił.

    No nic, dzięki.
    Wiem, że Troopera chwalą, bo mnie go też ktoś polecił (bodajże Rafał z kanału RR, który wrzuca też swoje foty na forum). Oglądałem też pozytywne recenzje na youtubie, ale w moim przypadku zupełnie się ten zakup nie sprawdził. Może mnie po prostu nie przekonuje idea softshella.

    A co do polara, to możliwe. Mój też mam wrażenie, że grzeje mniej niż na początku. Jednak jeżeli chodzi o ochronę przed wiatrem, to na pewno jest większa niż w przypadku swetra.

  10. #240

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    ochronę przed wiatrem, to na pewno jest większa niż w przypadku swetra.
    To wiadomo.
    Ja dokupiłem Windrunnera i dobrze jest. Chroni przed wiatrem, a jak niepotrzebny, to się fajnie kompresuje.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

Strona 24 z 74 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •