Close

Strona 40 z 74 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 733
  1. #391

    Domyślnie

    Ja mam Xenitha, też nie uważam go za ideał (bo takich nie ma), ale dla mnie to najlepsze plecki tak to 1200 jakie przymierzałem. Z tym, że ogólnie to najlepszy sprzęt do wszystkiego to oczywiście sobie żartowałem, mam nadzieje, że wyłapaliście szyderę Faktem natomiast jest, że nie jestem obiektywny, bo lubię tę markę choćby za wieczystą gwarancję (taką bez ściemy). Teraz czekam na jakąś promocję i będę miał pretekst by zamienić gregorego na farpointa. W sensie dokupić do kolekcji

  2. #392

    Domyślnie

    Ktoś pisał o Ecco, do poniedziałku na wybrane modele -30% Black Friday

  3. #393
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Jak buty to Dolomity, Asolo, Scarpa, LaSportiva reszta to owszem na spacer może się nadaje

  4. #394

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Jak buty to Dolomity, Asolo, Scarpa, LaSportiva reszta to owszem na spacer może się nadaje
    Bardzo się tutaj mylisz. Da się znaleźć przeważnie parę modeli, które są ok. Jakichś tańszych marek.
    Miałem przez 5lat Quechua za 200zl i oprócz gór chodziłem w nich praktycznie non stop.
    Świetnie trzymaly stopę, ochranialy i nie miałem nim absolutnie nic do zarzucenia.

    Także stereotyp, że na buty w góry trzeba wydać że ho ho...
    To takie Urban legend.
    Bez pro menu można mieć dobre górskie buty w cenie 200-500zl.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #395

    Domyślnie

    Nic nie ptzebije Meindla z dożywotnią gwarancją, no ale ta cena
    Nikon i podróże ...


  6. #396
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Bardzo się tutaj mylisz. Da się znaleźć przeważnie parę modeli, które są ok. Jakichś tańszych marek.
    Miałem przez 5lat Quechua za 200zl i oprócz gór chodziłem w nich praktycznie non stop.
    Świetnie trzymaly stopę, ochranialy i nie miałem nim absolutnie nic do zarzucenia.

    Także stereotyp, że na buty w góry trzeba wydać że ho ho...
    To takie Urban legend.
    Bez pro menu można mieć dobre górskie buty w cenie 200-500zl.
    A po jakich górach kolega chodził i kiedy zima lato raki bez raków. Po mieście to się zgodzę ale to nie o tym temat

  7. #397

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    A po jakich górach kolega chodził i kiedy zima lato raki bez raków. Po mieście to się zgodzę ale to nie o tym temat
    Po Tatrach. Świdnica (moja ulubiona gora, zawsze zaliczam latem i zima), częściowo Orła Perc i wiele innych.
    Letnie buty wytrzymały 5 lat i by jeszcze dłużej dluze pociagnely gdybym w nich nie chodził cały czas.
    Zimowe też już mam z 4-5 lat i tylko delikatnie membrana gorzej działa.
    Używam ich z rakami. Nawet mają taki uchwyt z tylu na rakiety śnieżne co bardzo pomaga przy zakładaniu raka.
    Buty letnie kosztowały 200zl, zimowe 250.

    I dają radę.
    Marka z Q w nazwie.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 25-11-2017 o 14:58
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #398

    Domyślnie

    Krzysztof to się nazywa mocowanie na raki półautomatyczne są jeszcze pełne automaty. Nie spotkałem się w marce na Q z takim rozwiązaniem a tymbardziej w tej cenie.

  9. #399

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Nic nie ptzebije Meindla z dożywotnią gwarancją, no ale ta cena
    Niestety podobno ostatnio Meindl mocno spuścił z jakością Poczytaj ostatnie strony wątku na ngt - różne rozmiary butów lewych/prawych, kiepskie wykonanie, buty same się rozpadają a Meindl nie uznaje gwarancji... Miałem kupować nowe Meindle teraz, ale się wstrzymałem
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  10. #400

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Krzysztof to się nazywa mocowanie na raki półautomatyczne są jeszcze pełne automaty. Nie spotkałem się w marce na Q z takim rozwiązaniem a tymbardziej w tej cenie.
    Gdzie tam automaty lub półautomaty w Tatrach uswiadczysz. Wszyscy populacja w koszyczkowych z paskiem. Zresztą ja tez. Na Krupówkach 200 stówy dałem
    A te buty zimowe były opisane jako śniegowce z mocowaniem na rakiety śnieżne.
    I akurat ta wypustka idealnie współgra z koszyczkiem raka.

    Niestety Quechua nie ma już modeli tych butów, letnich też nie.
    Niby podobne maja Ale trochę inne.

    Zresztą jeden woli jedno oczko za kostkę, inny trzy. Buty luzniejsze, ciasniejsze itp.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 40 z 74 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •