Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Domyślnie

Jeśli chodzi o Hahnel'a to jest to tania chińszczyzna sprzedawana przez niemiecka firmę, która strasznie zdziera (ich zamienniki aku bywają drozse od oryginałów).
    Z mikrofonami pewnie jest podobnie - czyli jeśli w sklepie chcą 430zl, to taki sam, ale z innym logiem można kupić za 200.

Domyślnie

Jest jeszcze ciekawie się prezentujący Tascam TM-2X. Mikrofon stereo, prawie o połowę tańszy niż Rode SVM Pro. Ma te same kapsuły, co rejestratory Tascama, czyli bardzo przyzwoite. Mam DR-40 na jego mikrofony nie można narzekać. Pozostaje kluczowa kwestia zawieszenia. Rode ma świetne Rycote Lyre. Tascam też coś ma, ale trzeba by przetestować.

Domyślnie

Istotna różnica jest taka, że Tascam TM-2X jest zasilany z kamery/aparatu, a Rode SVM Pro jest zasilany z baterii. Czyli Tascam nie zadziała z kamerą/aparatem, który nie daje zasilania (starsze modele), ale za to nie trzeba pamiętać o włączaniu/wyłączaniu mikrofonu, ani nosić kolejnej zapasowej baterii. Rode zadziała z każdą kamerą/aparatem, która ma wejście minijack.

Domyślnie

macie jakieś propozycje taniego mikro do d7200, zadowoli mnie taki, który będzie nagrywał jak wbudowany ale nie nagra dźwięku silnika obiektywu bo mam same af-s które mocno słychać.

Domyślnie

Rerestrator oddalony od aparatu- np. Zoom H1.
    Każdy mikrofon przy aparacie nagra dźwięk silnika, bo jest za blisko.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów