Close

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 107
  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gzyms Zobacz posta
    U mnie af w sigmie dziala. Ale pozostałe problemy zostały. Ktoś kiedyś pisałe że bez problemu można wrócić ale teraz to nie wiem.
    Masz taką samą Sigmę ? Robiłeś może wgranie nowego firmware-u do obiektywu w serwisie Sigmy ?
    D7100 NIKKOR AF-S 18-55 mm, TAMRON SP 70-300 mm, SIGMA DC 17-50 mm EX HSM
    PC : ASUS Z170, Procesor : i5-6500, Pamięć : 16 GB, Dysk : SSD 250 GB + HDD 1 TB, Karta grafiki : Gigabyte Nvidia GTX1050 Ti System operacyjny : Windows 10 Home 64-bit.

  2. #92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paveu Zobacz posta
    Masz taką samą Sigmę ? Robiłeś może wgranie nowego firmware-u do obiektywu w serwisie Sigmy ?
    Tak. 17-50. Wysyłałem do kalibracji z 1.5 roku temy z body i możliwe że coś tam wygrywali ale wg mnie jest gorzej niż przed kalibracja. Ale aktualizacja body nic nie zmienila. Dziala tak samo jak przed. Wgralem tez nowy soft dystorsji.
    A ha i aktualizacja bez obiektywu. Inna sprawa sprawdź czy przypadkiem wajchę na M przyłączyłeś.
    Ostatnio edytowane przez gzyms ; 24-03-2018 o 17:47
    "Jeżeli fotografujący całkowicie polega na automatycznym pomiarze, jego życie stanie się niekończącym się poszukiwaniem aparatu, który zrobi wszystko sam" van Niekerk

  3. #93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gzyms Zobacz posta
    Tak. 17-50. Wysyłałem do kalibracji z 1.5 roku temy z body i możliwe że coś tam wygrywali ale wg mnie jest gorzej niż przed kalibracja. Ale aktualizacja body nic nie zmienila. Dziala tak samo jak przed. Wgralem tez nowy soft dystorsji.
    A ha i aktualizacja bez obiektywu. Inna sprawa sprawdź czy przypadkiem wajchę na M przyłączyłeś.
    Dystorsję wgrałem bez obiektywu, a wajcha jest na Auto, ale bez zmian. Pozostaje mi więc powrót do starszej wersji firmware-u.
    D7100 NIKKOR AF-S 18-55 mm, TAMRON SP 70-300 mm, SIGMA DC 17-50 mm EX HSM
    PC : ASUS Z170, Procesor : i5-6500, Pamięć : 16 GB, Dysk : SSD 250 GB + HDD 1 TB, Karta grafiki : Gigabyte Nvidia GTX1050 Ti System operacyjny : Windows 10 Home 64-bit.

  4. #94

    Domyślnie

    A reset.
    "Jeżeli fotografujący całkowicie polega na automatycznym pomiarze, jego życie stanie się niekończącym się poszukiwaniem aparatu, który zrobi wszystko sam" van Niekerk

  5. #95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gzyms Zobacz posta
    A reset.
    Bez zmian.
    D7100 NIKKOR AF-S 18-55 mm, TAMRON SP 70-300 mm, SIGMA DC 17-50 mm EX HSM
    PC : ASUS Z170, Procesor : i5-6500, Pamięć : 16 GB, Dysk : SSD 250 GB + HDD 1 TB, Karta grafiki : Gigabyte Nvidia GTX1050 Ti System operacyjny : Windows 10 Home 64-bit.

  6. #96

    Domyślnie

    A masz inne body by sprawdzić obiektyw? A inne obiektywy?
    A przełącznik na obiektywie? Na M?
    Ostatnio edytowane przez gzyms ; 24-03-2018 o 18:38
    "Jeżeli fotografujący całkowicie polega na automatycznym pomiarze, jego życie stanie się niekończącym się poszukiwaniem aparatu, który zrobi wszystko sam" van Niekerk

  7. #97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gzyms Zobacz posta
    A masz inne body by sprawdzić obiektyw? A inne obiektywy?
    A przełącznik na obiektywie? Na M?
    Nie mam innego body. Sprawdziłem na Tamronie SP 70-300 i jest OK, więc to ewidentnie wina Sigmy. Przełącznik na Sigmie na Auto.
    D7100 NIKKOR AF-S 18-55 mm, TAMRON SP 70-300 mm, SIGMA DC 17-50 mm EX HSM
    PC : ASUS Z170, Procesor : i5-6500, Pamięć : 16 GB, Dysk : SSD 250 GB + HDD 1 TB, Karta grafiki : Gigabyte Nvidia GTX1050 Ti System operacyjny : Windows 10 Home 64-bit.

  8. #98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paveu Zobacz posta
    Nie mam innego body. Sprawdziłem na Tamronie SP 70-300 i jest OK, więc to ewidentnie wina Sigmy. Przełącznik na Sigmie na Auto.
    Na sigmie, przynajmniej mojej, nie ma przełącznika auto. Jest AF, M oraz OS - ON lub OFF oraz blokada przed wysunięciem. Powinno być na AF i na ON (chociaż to bez znaczenia). Trzeba sprawdzić na innym body.
    "Jeżeli fotografujący całkowicie polega na automatycznym pomiarze, jego życie stanie się niekończącym się poszukiwaniem aparatu, który zrobi wszystko sam" van Niekerk

  9. #99

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gzyms Zobacz posta
    Na sigmie, przynajmniej mojej, nie ma przełącznika auto. Jest AF
    Czyli jest "auto"

  10. #100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gremed Zobacz posta
    Czyli jest "auto"
    Celne ....
    "Jeżeli fotografujący całkowicie polega na automatycznym pomiarze, jego życie stanie się niekończącym się poszukiwaniem aparatu, który zrobi wszystko sam" van Niekerk

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •