Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 107
  1. #21

    Domyślnie

    Uwaga - nie żebym wiedział, że aktualizacja coś bruździ! Nic na ten temat nie wiem.

    Ja po prostu pamiętając o różnych wpadkach z aktualizacjami szpejów Nikona teraz spokojnie biorę na wstrzymanie i czekam co się okaże. Zresztą powiem wprost - skoro po aktualizacji body nie działają obce gripy lub obce akumulatory w gripach, a po powrocie do poprzedniego firmware'u wszystko zaczyna działać jak działało - to to nie jest wpadka. To jest celowe działanie na niekorzyść użytkownika, którym Nikon się już parę razy splamił, więc ja dmucham sobie spokojnie, być może na zimne, a być może właśnie nie.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  2. #22

    Domyślnie

    To dobrze jeśli można wrócić do wcześniejszego softu. Ale jeśli nie...

    Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
    "Jeżeli fotografujący całkowicie polega na automatycznym pomiarze, jego życie stanie się niekończącym się poszukiwaniem aparatu, który zrobi wszystko sam" van Niekerk

  3. #23

    Domyślnie

    Ja aktualizowalem. Posiadam Tamrona 90 2,8. Wszystko Oki, czyli bez zmian
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seś@ Zobacz posta
    Ja aktualizowalem. Posiadam Tamrona 90 2,8. Wszystko Oki, czyli bez zmian
    No właśnie, może przesadzamy z tą asekuracją. Ciągle te teorie spiskowe

    Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
    "Jeżeli fotografujący całkowicie polega na automatycznym pomiarze, jego życie stanie się niekończącym się poszukiwaniem aparatu, który zrobi wszystko sam" van Niekerk

  5. #25

    Domyślnie

    Zaktualizowałem bo lubię nowości nawet jeśli nic nie wnoszą. Podróba bateria za 60 zł działa doskonale żadnych zmian, grip podróba Meike działa doskonałe żadnych zmian, obiektywy Sigma i Tamron śmigają jak zwykle lampy Metz działają doskonale, nawet filtr UV też działa jak należy . Ogłaszam wszem i wobec że Alaram Odwołany, niestety nowy Firmware nic nie zepsuł..... tym razem Nikon chyba przesadził
    D7200---S17-50 F2.8---T70-300 F4-5.6 VC USD---Nikkor 85 F/1.8 D---Samyang Fisheye 8mm--metz 52AF-1---metz 48AF

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gzyms Zobacz posta
    No właśnie, może przesadzamy z tą asekuracją. Ciągle te teorie spiskowe

    Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
    Ja zawsze aktualizowałem we wszystkich moich byłych/obecnym body. W byłych- D90, D7000, D610 oraz teraz w D7100. Nigdy nie miałem żadnych problemów. Uważam, że skoro jest aktualizacja to należy zaktualizować bo po coś to robią. Tak jak np. w Windows. Oczywiście musu nie ma. Były również teorie że w aktualizacji Nikon ,,zaszywa'' jakiś myk, coby body szybciej padło
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  7. #27

    Domyślnie

    Ja nie aktualizowałem firmware wtedy, kiedy Nikon uznał, że tak ma być ogłaszając poprawki, tylko wtedy, kiedy sam uznałem, że mi się po coś przydadzą. No ale ja jestem sobie indywidualista, nei lecę z tłumem.

    No, to powoli się zaczynają odzywać testerzy, co mnie o tyle cieszy, że ja się wolę uczyć na cudzych błędach, niż na swoich. Wiecie - to podobnie jak z nowymi modelami: na początku wszystko jest świetnie, a potem D7000 ma losowo działający AF, D600 produkuje kurz sam z siebie, D800 nie ostrzy na lewym, SB900 się przegrzewa i odmawia wspołpracy, i tak dalej, i tak dalej. Ja tam pomimo odwołania alarmu wolę, żeby inni się przekonywali na własnych skórach, a ja potem przychodzę na gotowe, czytam różne zdania, wyciągam wnioski i wiem na co się decyduję.

    Jak bez aktualizacji wytrzymałem do dziś, to wytrzymam jeszcze trochę, nie pali mi się w najmniejszym stiopniu. Ale Was namawiam - aktualizujcie, bo skądś muszę się dowiedzieć, czy wszystko jest OK.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Ja nie aktualizowałem firmware wtedy, kiedy Nikon uznał, że tak ma być ogłaszając poprawki, tylko wtedy, kiedy sam uznałem, że mi się po coś przydadzą. No ale ja jestem sobie indywidualista, nei lecę z tłumem.

    No, to powoli się zaczynają odzywać testerzy, co mnie o tyle cieszy, że ja się wolę uczyć na cudzych błędach, niż na swoich. Wiecie - to podobnie jak z nowymi modelami: na początku wszystko jest świetnie, a potem D7000 ma losowo działający AF, D600 produkuje kurz sam z siebie, D800 nie ostrzy na lewym, SB900 się przegrzewa i odmawia wspołpracy, i tak dalej, i tak dalej. Ja tam pomimo odwołania alarmu wolę, żeby inni się przekonywali na własnych skórach, a ja potem przychodzę na gotowe, czytam różne zdania, wyciągam wnioski i wiem na co się decyduję.

    Jak bez aktualizacji wytrzymałem do dziś, to wytrzymam jeszcze trochę, nie pali mi się w najmniejszym stiopniu. Ale Was namawiam - aktualizujcie, bo skądś muszę się dowiedzieć, czy wszystko jest OK.
    Wygodniś
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  9. #29

    Domyślnie

    mam wersję C1.00 i jak chce do 1.03 to musze wszystkie po kolei czy od razu 1.03?
    pixel 4a

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamil_km Zobacz posta
    Czy ktoś zaobserwował jakieś zmiany w dzialaniu aparatu po aktualizacji? Zastanawiam się czy ją robić u siebie.
    Zrobiłem wczoraj, nie widzę żadnych zmian ani problemów.
    D5 + .

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •