Close

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 107
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Świadczy to o nikonie bardzo niedobrze, że się boisz tego, że dokonali ukrytych zmian na niekorzyść użytkownika... Nota bene też się tego boję, dlatego też poczekam z aktualizacją, a może i nigdy jej nie zrobię, bo na razie zmiany jakie upublicznili są mało zachęcające. Filmów nei kręcę, aparat mi się dotychczas ani razu nie zawiesił, ekran mi nie przygasł ani razu - więć mam po co w ogóle coś instalować?
    U mnie to samo, nie widzę powodu by cokolwiek dodatkowo instalować. Takie zdroworozsądkowe podejście do tego tematu. Chyba że Nikon wyda aktualizację która znacznie poprawi parametry D7100, w co zresztą wątpię.

  2. #12

    Domyślnie

    Aktualizował już ktoś?
    Nikon D610, Nikon D750, 2 x Yn-685, N50/1.8, Sigma 24-35/2 ART, Sigma 70-200/2.8, Sigma 85/1.4 ART i cala reszta innych rzeczy.
    www.piekne-chwile.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Ale na co liczysz, że Nikon zrobił nam niespodziankę i poprawił coś o czym nie wspomina w info?
    Nie byłaby to pierwsza firma, która potajemnie poprawia więcej, niż deklaruje. Nie potrafię podać teraz przykładu, ale bywały już takie przypadki. Chodzi pewnie o "wizerunek" - że niby program/oprogramowanie tak dobry, że nie ma co poprawiać.

  4. #14

    Domyślnie

    To na pewno nie był Nikon. Taki przykład - pamiętam tu na forum zapewnienia, ze najlepsze kolory są właśnie z softu Nikona, i że żaden inny program nei jest mu w stanie dorównać, tak niedościgle doskonałe są kolory, jakie się nim osiąga. Sam Nikon oczywiście też tak twierdził.

    A potem wyszła do tegoż softu Nikona poprawka, naprawiająca błąd polegający na zbyt dużym natężeniu magenty. I w związku z tym powstaje pytanie: czy ten zbyt duży zafarb magentowy już był doskonały, czy dopiero po tej poprawce obraz będzie tak samo doskonały jak był, tylko jeszcze bardziej...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #15

    Domyślnie

    Zaktualizowałem. Póki co wszystko hula jak należy.

  6. #16
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Niech oni lepiej zaproponują jakis soft na chlapanie olejem

  7. #17
    C_K
    Gość

    Domyślnie

    czekamy na info od kogoś kto wykonał aktualizację a posiadał:
    - nieoryginalny grip lub/i
    - nieoryginalny akumulator lub/i
    - obiektyw innego producenta

    Wszystko działa ?

  8. #18

    Domyślnie

    Dołóż do tego lampy, wyzwalacze, GPSy, telekonwertery, piloty, interwałomierze i w ogóle wszystko, co nei ma plakietki Nikon. Tylko mocowanie statywu firm trzecich jest na aktualizację softu mało wrażliwe jak słyszałem.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #19

    Domyślnie

    Czy ktoś zaobserwował jakieś zmiany w dzialaniu aparatu po aktualizacji? Zastanawiam się czy ją robić u siebie.
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  10. #20

    Domyślnie

    Jezeli po tym co napisał 2pompony dalej planujesz aktualizację to albo masz wyjątkowo mocne nerwy, albo wszytko ze znakiem Nikon.

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •