Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yahooo8 Zobacz posta
    Mi zaraz pół roku stuknie i nie miałem nawet jednego małego problemu. Może dlatego, że świadomie kupiłem w tym roku z serii tegorocznej, która teoretycznie jest bez akcji serwisowych i jak na razie śmiga jak ta lala. Jestem mega zadowolony.
    To dobra wiadomość, że nowe z nowszych partii się nie wieszają Też kupiłem kilka dni temu drugie D750 - teoretycznie nie łapie się na żadne akcje. Ale mam jeszcze starszy D750 ze 01.2016 i tu dziwna sprawa. Przebieg to 60tys i na ostatnim plenerze po raz pierwszy mi się zawiesiło lustro - tego nigdy nie miałem jak dotąd. Wcześniej się wieszał co kilka tysięcy zdjęć w różnych momentach - lekarstwem było wyjęcie baterii. Ale zawieszenia lustra nigdy nie miałem, pierwszy raz. Byłoby fajnie, gdyby te bieżące sztuki faktycznie się już nie wieszały, chociaż pomimo tego, to MZ jedyny słuszny aparat Oczywiście to tylko moje zdanie.
    Trochę puszek i szkiełek

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dorjan Zobacz posta
    MSZ to na pewno wina gripu. Takie doczepiane nieoryginalne ustrojstwa najczęściej powodują błędy w komunikacji...
    Nic nie jest nigdy na pewno
    Mój (kupiony 10.2017) wiesza się bez gripu, oryginalna bateria itd. Lustro klapie i nic poza tym. Wyjęcie baterii nie pomaga, a problem sam znika po dłuższej chwili. Można powiedzieć, że znika, bo jak się straci ważne ujęcie przez ERR to problem pozostaje jednak spory...
    Trochę tego, trochę tamtego

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bienius Zobacz posta
    Drodzy forumowicze,

    dwa razy wystąpił mi dość dziwny problem z D750.
    Otóż wiesza się. Kompletnie zamiera i nic nie da się zrobić. ON/OFF nie pomaga, trzeba wyjąć baterię i dopiero zaczyna działać.
    Spotkał się ktoś z Was może z takim problemem?
    Jak temu zaradzić?
    Nie wyobrażam sobie, że aparat zwiesi mi się w czasie fotografowania np. przysięgi małżeńskiej :-/

    Mariusz
    hej!

    Moj aparat zawiesil sie moze z 2 razy, przy Continuos shooting, nie nadazal z zapisywaniem plikow prawdopodnie. rowniez musialam wyciagnac baterie, zeby go wylaczyc. rozmawialam o tym z ludzmi od nikona to powiedzieli, ze to wina karty pamieci, bo byla za wolna. podobnie jak Ty mialam ta z predkoscia 80 MB/s.

    pozdrawiam

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •