Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Czy coś z tego będzie?

    Proszę o ocenę, bo sam jakoś obiektywnie nie potrafię
    1. 2.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja tu widzę bałagan w kadrze (tu leci, tu jakaś ręka wychodzi z prawej, tu jakaś człowieko-podobna plama w okularach na pierwszym planie) i masakrującą obróbkę (patrz - skóra na twarzy muzyka na drugim).
    Tyle mojego komentarza.
    amatorką jest i na dodatek bezczelnie sobie bloguje.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za pomoc. Myślałem, że nie jest tak źle... Wydawało mi się, że rozmazany facet przy focie nr. 2 doda trochę dynamiki.

  4. #4

    Domyślnie

    A mnie z kolei bardzo podoba się dwójeczka. Uważam że obróbka jest odpowiednia - widzę co chciałeś pokazać na tym zdjęciu i Ci się to udało. Co prawda z twarzy przechodnia zdjąłbym nieco przejrzystości, ale całość mocno ekspresyjna i to się podoba
    D800 | D610 | S Art 35 1.4 | T16-28 2.8 | N50 1.8

  5. #5

    Domyślnie

    A ja tylko tak, bez plusów czy minusów, napiszę: niewątpliwie kadru dwójki dość długo nie zapomnę...

  6. #6

    Domyślnie

    A mi to zestawienie dwóch twarzy podoba się. Nie jest to może dobre zdjęcie, ale dzięki tym twarzom coś fajnego jest.
    Obróbka jest slaba

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeviBlue Zobacz posta
    Dzięki wielkie za pomoc. Myślałem, że nie jest tak źle... Wydawało mi się, że rozmazany facet przy focie nr. 2 doda trochę dynamiki.
    Za sucho skomentowałam i wyszedł naburmuszony post.
    Generalnie uważam, że wypatrzyłeś fajną scenę i ciekawą osobowość (która niewątpliwie robi zdjęcie), ale może warto trochę uporządkować kadr - mam na myśli wyprostować i inaczej przyciąć (np. wyciąć rękę na pierwszym, po prawej)? No i obróbka. Zdjąć przejrzystość tam, gdzie jej nie potrzeba i będzie git, bo podejrzewam, że pan muzyk aż tak wyraźnych plam posłonecznych nie ma (przynajmniej nie ma na pierwszym zdjęciu).
    amatorką jest i na dodatek bezczelnie sobie bloguje.

  8. #8

    Domyślnie

    To bardzo i miłe i mega motywujące posty. Ja się już zabieram za poprawki! Dodam, że ów Pan na zdjęciach wygwizdał chyba całą dyskografię Marleya grając przy tym na kontrabasie - ogólnie bomba.

  9. #9

    Domyślnie

    Niedawno odkryłem Photoshopa... O to moje dwie wypociny, czy można je pokazać ludziom, czy raczej zamknąć głęboko w szufladzie? Proszę o nawet najskromniejsze nakierowanie mnie na właściwe tory.
    1

    2

  10. #10

    Domyślnie

    "Mówiac" liberalnie... jesli Tobie się podoba i modelce to jest ok.

    Obiektywnie nie liczylbym na tłumy klientow.

    Wielu fotografów z renoma twierdzi, że podstawą jest odnalezienie swojego stylu i praca nad nim.

    Jesli to jest Twój styl, pracuj nad nim, jesli tylko eksperyment hmm nie mi to osadzac

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •