Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49

Wątek: Grip do D7200

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Cenę sobie wymyśliłeś raczej, bo mb-d15 kosztuje ok 1000... To drogo, ale za to pewnie i bez stresu przy aktualizacji softu.
    Lampy... Uważam, że 910 nie jest droga jak na swoje możliwości, pozostałe powinny być znacznie tańsze

    Post wyżej taka cena

    sprawdziłem teraz- 1193. I tak dużo.

  2. #32

    Domyślnie

    Miałem ostatnio w ręku d7100 i d7200 i d610.
    DX są moim zdaniem ciut większe od mojego d90 i chyba obył bym się przy nich bez dodatkowego uchwytu, tym bardziej przy d600, który jest jeszcze ciut większy od DX ów.
    Przy d90 używałem ale już poszedł do pudła d90 i uchwyt
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  3. #33
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2012
    Miasto
    Częstochowa/Warszawa
    Posty
    112

    Domyślnie

    Sorki, że odświeżam temat, ale ja w kwestii gripa do D7200.

    Czy ktoś z szanownych używa zamiennika do D7200, w którym działają wszystkie przyciski/pokrętła/dżojstiki?
    Wiem, że korzystanie z nieoryginalnego gripa/gripu (jak to się odmienia?) wiąże się z problemami z uciekającym prądem, ale jestem w stanie to jakoś przeboleć...

    Z góry dzięki za wszelkie informacje.
    Facebook

    D7200 + N35 + ściereczka + torba

  4. #34

    Domyślnie

    Podłączam się pod pytanie. Łukasz, kupiłeś jakiś grip który działa poprawnie?

  5. #35
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2012
    Miasto
    Częstochowa/Warszawa
    Posty
    112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esenbree Zobacz posta
    Podłączam się pod pytanie. Łukasz, kupiłeś jakiś grip który działa poprawnie?
    Cały czas się zastanawiam nad Meike lub Newell'em..., ale nadal nie jestem zdecydowany... Na razie nie mam ciśnienia z kupnem, ale muszę coś wybrać z tych zamienników, bo 1k za ordżinal nie będę płacił
    Facebook

    D7200 + N35 + ściereczka + torba

  6. #36

    Domyślnie

    I jak sie sprawdzaja nie oryginalne gripy ? Szukam czegoś z migawką i af lockiem coś w stylu NEWELL MB-D15

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Łukasz O. Zobacz posta
    Cały czas się zastanawiam nad Meike lub Newell'em..., ale nadal nie jestem zdecydowany... Na razie nie mam ciśnienia z kupnem, ale muszę coś wybrać z tych zamienników, bo 1k za ordżinal nie będę płacił
    Też tak myślałem.... dopóki nie zakupiłem oryginalnego PDK1 do D700

  8. #38

    Domyślnie

    a nie trzeszczy on, działa bez zarzutu, lepiej miec do niego baterie nikona czy akumulatorki

  9. #39

    Domyślnie

    Witam!
    Miałem Nevella, teraz mam oryginał. Różnice (z mojego użytkowania):
    1. funkcjonalność obu identyczna, tzn. oba działały bardzo dobrze w każdej opcji ( bez własnego zasilania, z eneloopami i z akumulatorkiem), joystick i wszystkie przyciski i pokrętła też.
    2.wykonanie i "solidność" - niestety w Nevellu znacznie słabsza - nie przylegał dokładnie do aparatu i podczas trzymania zestawu z N70-200/2.8 miałem wrażenie, że się rozleci. To był główny powód zamiany na oryginał, który jest bez zarzutu (jednak co metal, to metal).
    3. cena - wiadomo...
    pozdrowienia!
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  10. #40

    Domyślnie

    Używał ktoś może D7200 z gripem Trevor?
    Najtańsza chyba w tej chwili opcja (~25$).
    D600 | N24-70 2.8G ED | N85 1.8G | N70-300 4.5-5.6G VR | SB-600

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •