Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: Grip do D7200

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Michał44 Zobacz posta
    Używał ktoś może D7200 z gripem Trevor?
    Najtańsza chyba w tej chwili opcja (~25$).
    Bałbym się kupić coś tak taniego i podłączać pod aparat za 4k żeby nie był off top, mam Nevella, dosyć znośnie wykonany, ale wydaje mi się, że gdy mam włożoną oryginalną baterię w body i aku enelop w gripie, ustawione zużywanie najpierw aku z gripa, to i tak znikają mi procenty oryginalnej baterii z body....

Domyślnie

Mój znajomy ma podłączonego Nevella do D7100 i ostatnio zostawił aparat na stole i poszedł spać. W nocy obudziło go jakieś światełko migające mu w oczy... Okazało się, że to kontrolka od bufora. Aparat zachowywał się tak, jakby mu ktoś cały czas podłączał i odłączał gripa. Wyjęcie baterii nie pomogło, czyszczenie styków też, grip skończył żywot po trzech latach
    To tak apropo zamienników, nawet tych ponoć lepszych...
    Nikon D, Nikon F, Praktica, Exakta, Rolleiflex, kilka słoi i błyskaczów... Dobry humor i chęć wiedzy

>RAW'ki<>Zadania tematyczne<>Fotografia miesiąca<>Czy znasz Polskę?<>Czy znasz świat?<

Domyślnie

Jakich akumulatorów używacie do swoich gripów? nikonowskich oryginałów, czy nie ? Kupiłam gripa pixel vertax i już przekonałam się, że baterii litowych nie czyta mi na pewno. Teoretycznie przy aku od newella pisze, że niby mają one chipa, którego body ogarnia i wszystkie odczyty są prawidłowe.

Domyślnie

Ja używam w oryginalnym albo aku oryginałów albo eneloopów. Przy używaniu eneloopów nie wskazuje stopnia rozładowania.
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów