Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie kocham forum dpreview.com

    wlasnie wyczytalem ze 1dsmark2 nie ma konkurencji.... D2x jest konkurencja dla 20D.....MASAKRA!!!!

    "1DS mk2 has no competition. Dx2 competes with 20d."

    i cios w plecy...
    "Which do you think will have better image quality the 20D or the Dx2? My bet is on the 20D. Then that Dx2 is going to seem quite overpriced."

  2. #2

    Domyślnie

    Zaraz pewnie wpadnie Czacha i znowu się zacznie

  3. #3

    Domyślnie

    ja cytuje ciekawe rzeczy z forum ...... a czy wpadnie i sie zacznie , czy nie wpadnie i sie nie zacznie ... mam to gdzies.......

  4. #4

    Domyślnie

    Ja takie rzeczy pomijam milczeniem. Takie bezsensowne wojny do niczego nie prowadzą, a najczęściej dyskutuja osoby które nie mają zbyt dużego pojęcia o tym o czym pisza (twierdzenie na podstawie forów komputerowych).
    pozdrawiam Sebastian

  5. #5

    Domyślnie

    dokladnie... masz racje, ja chcialem tylko zwrocic uwage na dziwne podejscie ludzi z dpreview.. z nikim nie zamierzam wchodzic w bezsensowne dyskusje... wogule skonczmy temat dziwnych dyskusji....upajajmy sie ciekawymi teoriami niektorych forumowiczow dpreview

  6. #6
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Icemaster: daj sobie luz i nie przejmuj sie wypowiedziami jakichs nawiedzonych "Canon obsessed wannabe photographers"
    Poza tym dpreview to takie samo forum dyskusyjne jak kazde inne a ze niektorzy traktują je jak wyrocznie to juz nie moja wina wiecej dystansu.

  7. #7

    Domyślnie

    ale ja mam bardzo duzo dystansu... poprostu mnie rozsmieszyli to wszytko... i chcialem sie z wami podzielic moja radoscia

  8. #8

    Domyślnie

    na kazdym forum takich znajdziesz.. wejdz na nikonowskie - dzieje sie to samo przeciez... wejdz na minoltowskie.. rowniez... zajzyj do sejmu - dzizazz.. tez to samo..

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    (ciach) zajzyj do sejmu - dzizazz.. tez to samo..
    dlaczego sejm jest okragly? bo cyrk nie moze byc kwadratowy

  10. #10
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    "na kazdym forum takich znajdziesz.. wejdz na nikonowskie - dzieje sie to samo przeciez... wejdz na minoltowskie.. rowniez... zajzyj do sejmu - dzizazz.. tez to samo.."

    aż boję się otworzyć konserwę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •