Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zoom2 Zobacz posta
    zacznij od pomacania łapami jakiegoś micro43.
    i w zależności od wyniku tego macania rozpocznij dywagacje na temat.
    No tak. Macanie łapami to podstawa fotografii Osłabiają mnie takie porady. Wynika z nich, że każdy powinien dźwigać jedynkę
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

  2. #12

    Domyślnie

    Dzięki serdeczne wszystkim za rady. Ostatecznie po kilku podejściach do X-T1. Sprzedałem cały zestaw ze stajni N i kupiłem właśnie X-T1 z 35mm 1.4. Muszę powiedzieć, że sprzęt spełnia moje oczekiwania. Troszkę zawodzi trzymanie aparatu ale po ustawieniu wszystkich przycisków funkcyjnych na ergonomię nie mogę narzekać . Ponadto ten wizjer... Mam sporą wadę wzroku, mimo to dostrzegam jego wielkość. Wyświetlane są na nim wszystkie potrzebne informacje.
    Były D90 i D7100 wraz ze szklarnią - Obecnie X-T1 + 35mm 1.4

  3. #13

    Domyślnie

    [QUOTE=Remol71;3607202]No tak. Macanie łapami to podstawa fotografii Osłabiają mnie takie porady. Wynika z nich, że każdy powinien dźwigać jedynkę [/QUO
    jak jestes słaby to się połóż,
    a propos macania to kolega Walenhovv , jakkolwiek ocenił X-t1 pozytywnie , to jednak dość wyraźnie zwrócił uwage "troszke zawodzi trzymanie aparatu".
    Dla innych to może być "nie troszkę"

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Walenhovv Zobacz posta
    Dzięki serdeczne wszystkim za rady. Ostatecznie po kilku podejściach do X-T1. Sprzedałem cały zestaw ze stajni N i kupiłem właśnie X-T1 z 35mm 1.4. Muszę powiedzieć, że sprzęt spełnia moje oczekiwania. Troszkę zawodzi trzymanie aparatu ale po ustawieniu wszystkich przycisków funkcyjnych na ergonomię nie mogę narzekać . Ponadto ten wizjer... Mam sporą wadę wzroku, mimo to dostrzegam jego wielkość. Wyświetlane są na nim wszystkie potrzebne informacje.
    No wiec ja jakies 5 lat temu mialem takie same rozterki jak Ty. Urodzily mi sie blizniaki, D700 byl za wielki i ciezki do tachania z wozkiem, sankami, torbami i wszystkim innym i przesiadlem sie tez na Fuji. Najpierw X-E1, potem X-T1. Dzieci podrosly, juz jest mniej rzeczy do tachania i wrocilem do pelnej klatki Nikona. Obstawiam, ze zatoczysz takie samo kolo

    Pzdr
    usuniety bo obrażał uczucia religijne

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez djhonda Zobacz posta
    No wiec ja jakies 5 lat temu mialem takie same rozterki jak Ty. Urodzily mi sie blizniaki, D700 byl za wielki i ciezki do tachania z wozkiem, sankami, torbami i wszystkim innym i przesiadlem sie tez na Fuji. Najpierw X-E1, potem X-T1. Dzieci podrosly, juz jest mniej rzeczy do tachania i wrocilem do pelnej klatki Nikona. Obstawiam, ze zatoczysz takie samo kolo
    O proszę. Nieświadomie ale widzę, że kroczę tą samą ścieżką . Nie zaprzeczam, bardzo możliwe, że tak się stanie
    Były D90 i D7100 wraz ze szklarnią - Obecnie X-T1 + 35mm 1.4

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •