Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie "pin-up" style Ania

    coś z dzisiejszej sesji

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7

    Dla mnie 7 najlepsza

    D750/d700+ tokina 16-28/2.8 + 85/1.8g + sigma 50/1.4 hsm ex+ Genesis Stroboss 58n

  2. #2

    Domyślnie

    Czy aby nie za czerwona jest ta buzia (poza 3.)?
    Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    Saturacja za duża, choć to za pewne zamierzone.
    Nie wiem, co napisać.

  4. #4

    Domyślnie

    Mocna saturacja wcale nie jest zła, kiedy kolory są dobre - wtedy można sobie dodawać i nei wadzi. Ale kiedy kolory są zaburzone, np. za żółte jak tu - to dodawanie saturacji tylko pogarsza sprawę. A gdyby było zamierzone, to nawet gorzej...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #5

    Domyślnie

    kurczaki..może trochę za dużo żółtego, ale aż tak źle chyba nie jest ? może też przez to że nie mam dobrze ustawionego monitoru ;/

    D750/d700+ tokina 16-28/2.8 + 85/1.8g + sigma 50/1.4 hsm ex+ Genesis Stroboss 58n

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magicwojtek Zobacz posta
    kurczaki..może trochę za dużo żółtego, ale aż tak źle chyba nie jest ? może też przez to że nie mam dobrze ustawionego monitoru ;/
    Hmm. WB jest tragiczny - chyba nikt nie chciał napisać tego używając adekwatnego słowa. Weź zdjęcie nr 4, otwórz Camera RAW i użyj kroplomierza do WB, kliknij na szary element samolotu i zobaczysz jak powinien wyglądać kolor skóry kobietki...

    Aż tak monitor nie przekłamuje
    OM-D 10 Mk II

  7. #7

    Domyślnie

    coś takiego?

    5
    6
    7

    D750/d700+ tokina 16-28/2.8 + 85/1.8g + sigma 50/1.4 hsm ex+ Genesis Stroboss 58n

  8. #8

    Domyślnie

    Zdecydowanie lepiej. Jak rozumiem ta czerwona chusta na głowie ma wręcz razić czerwonym, więc w takim wypadku zmniejszyłbym selektywnie odrobinę czerwienie (nasycenie chyba) na twarzy modelki - zwłaszcza. Najbliżej tego jak ja bym widział WB i kolory jest poprawiony nr 6.

    I jak już ustawisz konkretne WB to zastosuj IDENTYCZNE do całej sesji - No chyba, że akcja toczy się w wielu miejscach.
    OM-D 10 Mk II

  9. #9

    Domyślnie

    tak robię :P
    obrabiam jedno zdjęcie i potem powielam WB itp na inne z tego samego miejsca

    D750/d700+ tokina 16-28/2.8 + 85/1.8g + sigma 50/1.4 hsm ex+ Genesis Stroboss 58n

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •