Close

Zobacz wyniki ankiety: Wybierz maxymalnie 3.

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    12 46,15%
  • 2

    6 23,08%
  • 3

    5 19,23%
  • 4

    1 3,85%
  • 5

    1 3,85%
  • 6

    7 26,92%
  • 7

    7 26,92%
  • 8

    1 3,85%
  • 9

    0 0%
  • 10

    6 23,08%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11

    Domyślnie

    W zabawie chodzi o to żeby pokazać na ile sposobów można obrobić to samo zdjęcie, a i tak każdy po głosowaniu może się wypowiedzieć jak to zrobił.
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    W zabawie chodzi o to żeby pokazać na ile sposobów można obrobić to samo zdjęcie
    Acha, to sorry, nie wiedziałem. Myślałem, że chodzi o to, żeby nauczyć się obrabiać.

    Ale jeśli chodzi o ilość, to ja potrafię na jakieś czterysta sposobów.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #13

    Domyślnie

    Oj, czepiasz się, nie chodzi o ilość, a poza tym też możesz wziąć udział i nas czegoś nauczysz.
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  4. #14

    Domyślnie

    W sumie tak, trochę się czepiam.

    Ale branie RAWa, który nie stanowi jakiegoś problemu i zobaczenie, na ile sposobów sobie go obrobię - to już prawdę mówiac jest trochę poza mną, już mnei takie rzeczy nie bawią. Teraz bawiłoby mnie, gdyby trzeba było coś naprawić, czegoś dokazać, stanąć przed jakimś problemem i spróbować go rozwiązać - np. z brzydkiej zażółconej skóry zrobić wyczynową piękność - to tak, może nawet bym spróbował. Ale tak po prostu, robić sobie niebo w innym odcieniu, albo trawkę ciemniejszą, albo na całość zadać sepię - to chyba nie.

    Przepraszam, że się wtrąciłem, już nie będę. Ale Wy się bawcie, nic mi do tego.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #15

    Domyślnie

    Czekaj, czekaj, zaraz zwycięzca zapoda rawka i do dzieła, ja bym tam chętnie zobaczył co akurat Ty z takiej normalnej fotki wyczarujesz, a jeszcze jak się potem podzielisz jak to zrobiłeś to dopiero będzie poradnik pierwsza klasa, więc bierz udział
    To przywilej zwycięzcy zapodać rawka takiego jak zechce

    Edit:
    Tylko przeczytaj najpierw regulamin, bo są pewne ograniczenia co do obróbki nie ma to tamto
    Ostatnio edytowane przez zbyszekD7000 ; 31-08-2015 o 23:11
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    W sumie tak, trochę się czepiam.

    Ale branie RAWa, który nie stanowi jakiegoś problemu i zobaczenie, na ile sposobów sobie go obrobię - to już prawdę mówiac jest trochę poza mną, już mnei takie rzeczy nie bawią. Teraz bawiłoby mnie, gdyby trzeba było coś naprawić, czegoś dokazać, stanąć przed jakimś problemem i spróbować go rozwiązać - np. z brzydkiej zażółconej skóry zrobić wyczynową piękność - to tak, może nawet bym spróbował. Ale tak po prostu, robić sobie niebo w innym odcieniu, albo trawkę ciemniejszą, albo na całość zadać sepię - to chyba nie.

    Przepraszam, że się wtrąciłem, już nie będę. Ale Wy się bawcie, nic mi do tego.
    Oooo Powitać docenta
    Szczerze to popieram całym sercem
    Miło byłoby gdyby ruszyła taka zabawa (lub przekształcić tą w coś takiego jeśli ludziska będą za). Gdy pierwszy raz zobaczyłem tą zabawę to sam myślałem, że to tak będzie wyglądać aale niestety w trakcie okazało się inaczej :/
    Wtedy ruszyłby taki cykl mini poradników (+ do tego uwagi bąbla i ogólnie nie trzeba będzie na kursy chodzić ).

    Co do obecnej zabawy to wyrywa And.N - gratulacje

    Lista uczestników:
    1 And.N
    2 andrzejo
    3 sedrox
    4 Godrick
    5 fuselink@interia.pl
    6 greg77
    7 KELT
    8 notdot
    9 thekrycha
    10 ze-zak
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #17

    Domyślnie

    To się da zrobić tylko musi być "konkretny" rawek. Czyli nie z szuflady z wakacji zwycięzcy tylko coś co brało udział przykładowo w czymś komercyjnym (gdzie ktoś się mocno starał nad wykonaniem dobrej fotografii) : zdjęcie ślubne, plenerowe, martwa natura, foto produktowe, architektura deweloperska, foto wnętrz itp. Tylko ktoś takie zdjęcie musiałby udostępnić, a tutaj może być już kłopot z prawami autorskimi, prawami do wizerunku i ogólną niechęcią do udostępnienia takiego pliku raw. Może dramatyzuję ale tak mi się wydaje Może ktoś inaczej to widzi.
    D7100; D80; T17-50; N70-300VR; N35 1.8G

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Podsuwam pomysł, żeby następne zabawy polegały nie na samej zabawie, która obróbka jest bardziej fantazyjna, a na naprawie - na przykład takich zdjęć jak w tym wątku nr 4. Jest wyraźnie za żółte i kolory są złe. Spróbujcie coś takiego naprawić, a potem niech zwycięzca napisze jak to zrobił - będzie trochę pożytku...
    Senior Bombel, przecież nikt nie zabrania a wręcz namawia. Można zrobić osobny temat, wrzucić RAWa i do dzieła, bo pomysł arcy ciekawy.
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  9. #19

    Domyślnie

    Dzięki za gratulacje
    Jakby co, chętnie oddam przywilej zamieszczenia RAW-a. Takich zdjęć: ...zdjęcie ślubne, martwa natura, foto produktowe, architektura deweloperska, foto wnętrz"... niestety nie robię. Rzeczywiście mogłoby być ciekawiej z obróbką.

  10. #20

    Domyślnie

    dawaj cokolwiek a nie marudź
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •